Anasayfa » Ambalaj » Metal Ambalaj Mürekkep Çözümlerini Sergileyecek

Metal Ambalaj Mürekkep Çözümlerini Sergileyecek

metpack_04_2014_1Sun Chemical, metal dekorasyonundaki uzmanlığını Metpack 2014’de marka sahipleri, teneke kutu üreticileri ve matbaacılarına gösterecek.  

6-10 Mayıs 2014 tarihinde Essen, Almanya’da gerçekleşecek etkinlikte Sun Chemical ürün portföyünün markaların farklılaşmasına nasıl yardımcı olacağını ve başlangıç tasarımından ürünün raf üzerindeki etkisine kadar nasıl fayda sağlayabileceğini gösterecek.

‘Tüketiciye Konsept’ teması altında Sun Chemical, yenilikçi özel efektler portföyü, marka renk yönetimi, marka koruması ve lazer işaretleme teknolojileri gibi özelleşmiş metal ambalajlama çözümleri üzerinden global bir ambalaj çözümleri sunucusu konumuna nasıl kavuştuğunu gösterecek.

Sun Chemical, ambalajın hem göz alıcı hem de fonksiyonel olmasını sağlayan çeşitli çözümler sunuyor. 3.salondaki C29 standında yerini alacak olan Sun Chemical, ziyaretçileri konseptten tüketiciye kadar eksiksiz bir ambalaj iş akışı turuna çıkaracak.

Ambalaj markası yaşam döngüsü yönetim ajansı Sun Branding Solutions’la birlikte hareket edecek olan Sun Chemical, marka sahipleri ve teneke üreticilerinin özel efektli mürekkepler kullanarak ve ambalaj malzemeleri ve süreçleri boyunca renk tutarlılığını sağlayarak rafta dikkat çekici ambalaj tasarımlarını nasıl oluşturabileceklerini gösterecek.

Ziyaretçiler, dokunsal etkiler ve renk değişim mürekkepleri de dahil olmak üzere Sun Chemical’ın çeşitli efektli mürekkeplerinin kullanıldığı örnek ambalajları inceleyerek,  marka sahiplerinin tüketicinin dikkatini çekecek ve satışları arttıracak metal ambalajları nasıl üretebileceklerini gösterecek.

Marka tanıma ve baskı standartlaştırma marka sahipleri için hayati konular. Metpack 2014’de Sun Chemical’in marka renk yönetim ekibi PantoneLIVE’ı gösterecek. Bu, marka sahiplerinin metal ambalaj boyunca renk tutarlılığı sağlamalarına olanak tanıyan bir uygulama.

Fuar sırasında Sun Chemical üç ürün ailesine dikkat çekecek: SunDuo, SunTrio ve SunAltec.

Son derece değerli, esnek ve sağlam SunDuo serisi, hem verniksiz hem vernikli çelik ve alüminyum tenekelerin üzerine baskı için uygun yüksek hızlı baskı performansı sağlıyor.

SunTrio, aerosollerden, gıda tenekelerine kadar her türlü metal teneke için son derece uygun, esnek, maliyet etkin ve dirençli bir çözüm sunuyor.

SunAltec ürün serisi üstün performans, üstün kalite, yüksek verimlilik ve en yüksek hızlılık özelliklerine sahip bir ürün olarak monoblok aerosoller, monoblok şişeler ve alüminyumdan yapılmış içine çökebilir tüpler için uygun.

Sun Chemical Metal Deco Mürekkepleri Bölümü Global İş Lideri Inaki Llona şu yorumu yapıyor: ‘Bugün marka sahipleri ve teneke üreticilerinin ihtiyaç duyduğu iki şey yenilik ve işbirliği. Bu nedenle etkileyici sunumumuzun tüm metal ambalaj iş akışı boyunca uzmanlığımızı sergileyeceğinden eminiz. SunDuo, SunTrio ve SunAltec ürün ailelerimiz ile metal dekorasyonda yeni seçenekler arayanları şaşırtmaya devam edeceğiz.’

Sun Chemical Global Metal Dekorasyon Bölümü Eduardo Alegria şu yorumu yapıyor: ‘Metpack 2014’de marka sahipleri ve teneke kutu üreticilerine Sun Chemical’ın bir mürekkep şirketinden fazlası olduğunu ve onlara metal dekorasyonunda yardımcı olabileceğimizi göstermek istiyoruz. Sun Branding Solutions ve Pantone gibi ortaklarımızla çalışarak metal paketleme işakışına konseptten müşteriye kadar değer katabiliyoruz.’