Anasayfa » Ambalaj » Metalciler Essen’e!

Metalciler Essen’e!

metpackMetal Paketleme Sektörünün Global Fuarı Sekizinci Kez Düzenleniyor

Messe Essen her üç yılda bir uluslararası metal ambalaj sektörünün en önemli buluşma yeri oluyor. 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında bir kez daha bu konumunu pekiştirecek.

Global fuar kapsamında 25 ülkeden gelen 230 katılımcı teneke, tüp gibi metal ambalajların üretimi, işlenmesi, boyanması ve geri dönüştürülmesi konusunda yeniliklerini ortaya koyacaklar. Portföy içinde sektördeki tüm değer zinciri ve üretim aralığına yönelik en son makineler, cihazlar, süreçler ve hizmetler olacak. METPACK son edisyonunda elde ettiği başarıyla 102 ülkeden 7100 ziyaretçi çekmeyi başarmış ve Almanya’daki en önemli uluslararası ticari fuarlardan birisi haline gelmişti.

2014 yılında global fuar bir kez daha sektördeki en son yenilikleri ve teknolojileri sergileyecek. Bu yenilikler arasında açılması kolay kapaklara yönelik yeni kapama teknolojileri, pasa karşı koruyucu modern kaplamalar ve yeni izolasyon bileşenleri nesli olacak. METPACK, üretimde etkili ve maliyet etkin çözümlere yönelik talebi de dikkate alacak ve gıda ve aerosol kutulara yönelik yeni şekillendirme imkanlarını sergileyecek. Bunlar arasında gıda sektörüne yönelik daha hafif teneke kutular ve metal ambalajlar da var.

11mp20