Anasayfa » Dijital » Mimaki’nin UJF-7151 plus Yazıcısı Kasım’da Piyasada

Mimaki’nin UJF-7151 plus Yazıcısı Kasım’da Piyasada

MIM_pr15021_UJF-7151plusMimaki UJF-7151 plus, yüksek endüstriyel kalite ve doğru sonuçlar sunuyor

Son derece maliyet-etkin baskı çözümleri sunan sistemler geliştirme yönündeki kararlılığının bir parçası olarak Mimaki yeni endüstriyel küçük format UV inkjet flatbed printer’ı olan UJF-7151 plus’u tanıtıyor.

Serigrafi

Ultra-hassas mürekkep yerleşimi sayesinde yüksek kaliteli baskı ve üst seviye verimliliği garantileyen UJF-7151 plus’ın 710x 510 mm maksimum basılabilir boyutu var. En iyi dijital on-demand endüstriyel küçük format baskı çözümü, serigrafi baskısı sektöründe hassasiyeti, doğruluğu ve güvenilirliği arttırıyor ve bunu baskı masasının mekanik yapısını modifiye ederek gerçekleştiriyor. İnce hatlar, kenarlar ve küçük metinler çok net bir şekilde görünüyor. Bu çözüm beyaz taban katman üzerine çift katman baskı ve renkli baskıya imkan sağlıyor.

Günlük işlemler, orjinal görüntü kalitesini koruyarak görüntü verisini işleyen patentli MFD1 titretme teknolojisi ve bant oluşumu ve düzensiz renk baskısını azaltan iyileştirilmiş kalite kontrol MAPS4 sayesinde daha da kolaylaşıyor. Kesintisiz baskı ve daha düşük atık, mürekkep birikmesini, tıkanan nozulları engelleyen ve tıkanan nozulları otomatik olarak tespit edip temizleyen bir nozul kontrol birimi (NCU) içeren yeni baskı kafaları sayesinde gerçek oluyor.

Her türlü şekil ya da boyuta dönüşüm

Mike-Horsten-2014_Corporate“Mimaki inkjet printer’ların gelişiminde her zaman lider oldu. Dijital, on-demand ve kalıpsız inkjet baskıya yönelik talep giderek artıyor çünkü bunlar yüksek karışım ve düşük hacimli baskı sağlayabiliyor” diyen Mimaki Europe EMEA Bölgesi Pazarlama Müdürü Mike Horsten sözlerine şöyle devam etti: “Yüksek performanslı UV inkjet printer UJF-7151 plus, Mimaki’nin özel teknolojisi ve üst seviye verimliliği sayesinde yüksek keskinlikle mürekkep damlacıkları yerleştirme ve göz alıcı baskı sağlıyor. Piyasa büyüyor, ve biz de ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak için nabzını tutmaya devam ediyoruz.”

Temel özellikleri arasında şunlar var:

Yüksek hassasiyete sahip baskı sağlayan mekanik yapı

Üstün baskı kalitesi kontrol teknolojisi

Bant etkisi ve belirsiz sınırları olan düzensiz renk baskısı ihtimalini ortadan kaldıran Mimaki Gelişmiş Pass Sistemi 4 (MAPS4)

Desenlerin hibrit şeklinde işlenmesi sayesinde oluşan titreşimden kaynaklanan paraziti ortadan kaldıran Mimaki Fine Diffusion 1 (MFD1) sistemi

Altı baskı kafasıyla sunulan maksimum 3.3 m2/s verimlilik, baskı hızını arttırıyor ve üst seviye verimlilik sağlıyor

Kafa içinde mürekkep dolaştırma mekanizması sayesinde yüksek kararlılığa sahip kesintisiz baskı

Tıkanan nozulları otomatik olarak tespit edip temizleyen ve bu şekilde atıkları azaltan NCU.

Maksimum çalışmayı garantileyen güvenilir işletme destek paketi (NRS)

Mimaki UJF-7151 plus endüstriyel küçük format flatbed inkjet printer Kasım 2015’ten itibaren piyasada olacak. Çözüm Viscom Italia, Viscom Dusseldorf ve Inprint 2015’de sergilenecek.

Bir yorum

  1. BU MAKİNANIN FİYATI NEDİR?