Anasayfa » Ambalaj » Mükemmel Renkli Üretime Göre Benzersiz Marka İletişimi

Mükemmel Renkli Üretime Göre Benzersiz Marka İletişimi

Geleceğin alışveriş çantaları için yeni ürünler piyasaya sürüldü

Trend oluşturmaya hiç de yabancı olmayan Sappi’nin en son geliştirdiği özel kâğıt portföyünde moda öncüsü alıcılar için yeni bir koleksiyonun piyasaya çıktığı görülüyor. Sürdürülebilirlik konusunda tüketici tercihlerine göre yönlenen Sappi, geri dönüştürülebilir ve yenilenebilir kâğıt bazlı ürünler kullanarak benzersiz bir “tek durak noktası” pazarlama çözümünü temsil eden bir alışveriş çantası ailesi tasarladı.

Sappi tarafından, yenilikçi alışveriş çantası portföyünde piyasaya sürülen yeni ürün aileleri Fashion® White ve Fashion® White OF geniş lif düzeyi ve 70 ila 130gsm arasında değişen gramajlarda doğal ve düzgün baskı yüzeyinde yüksek beyazlık sağlar. Fashion White, birinci sınıf beyaz bir MF Bleached Kraft. Fashion White OF ise ilave OBA bulunmayan birinci sınıf beyaz MF Bleached Kraft. Her ikisinin de kaplanmamış, makine bitimi düzeyleri doğrudan yemek teması için ISEGA sertifikalıdır ve oyuncak güvenliği için DIN EN71 sertifikalıdır.

Alışveriş çantası portföyünde ayrıca, giysi, parfüm, kozmetik ve şekerleme gibi çeşitli endüstrilerde benzersiz marka iletişimini desteklemek için geliştirilen Algro® Baress, Algro® Fin, Fusion® Topliner ve Algro Design® kâğıtları bulunuyor. FSC® ve PEFC™ sertifikalı seçenekler aynı zamanda küçük ve büyük hacimlerde üstün ofset ve flexo baskı sonuçları, mükemmel renk reprodüksiyonu, sürekli birinci sınıf kalite ve esnek bobin ve tabaka uygunluğu ortaya koyuyor.

Sappi Esnek Ambalaj ve Etiket Kâğıtları Ürün Grubu Müdürü Michael Bethge, bu alışveriş çantası portföyünün plastik kullanımını yasaklayan mevzuatların ve tüketicilerin daha çevre dostu ambalaj isteğinin sonucunda markalara sunmak amacıyla özenle seçildiğini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Bu seçenekler, yüksek kaliteli görünümleri ve çevresel etkisi ile sürdürülebilir olması nedeniyle benzersiz bir marka iletişiminin önemli bir parçası.”

 

#Sappi #SpecialtyPapers #FashionWhite #Kagit #EsnekAmbalaj #KartonPoşet #Karton #AlisverisCantasi