Buyrun Sanal Fuara

Buyrun Sanal Fuara ~ 25/03/2020
Global Print Expo Tamamen Sanal Bir Fuar Sunuyor. Açılış Haziran'da

Resolve Business Management (RBM), basım endüstrisi için dünyanın ilk Sanal Fuar ve Konferansı olan Global PrintExpo'yu Haziran 2020’de açacağını duyurdu.

Global PrintExpo Sanal Fuarı, canlı bir serginin yaptığı gibi çalışacak, ancak fuarı yılın 365 günü, 7/24 dünyanın herhangi bir yerinden ve uçuş ve otel masrafları olmadan ziyaret edebilirsiniz. 10 bin m²'lik mekân ve tüm standlar gerçek fiziksel boyutlara dönüştürülecek. Böylece, gösteri Haziran 2020'de açıldığında, ziyaretçiler, 3D ürünler, HD videolar ve literatür indirmeleri ile beslenerek salonda ve ziyaret standlarında gezinebilir ve gerçek zamanlı satış sorguları oluşturabilecek. Katılımcılar, standlarındaki ürünleri ziyaretçilerin keşfedip indirebilecekleri bir dizi etkileşimli içerikle güncelleyebilecekler. Sezgisel bir arama arayüzü ve etkileşimli kat planı, fuarın gezmeyi kolaylaştıracak ve her zaman önce en iyi içeriğin bulunmasını sağlayacak.

Fuar Yöneticileri RBM'den Wayne Beckett ve Chris Watson, baskı endüstrisi için bulut tabanlı ürünleri yönetmede çok fazla teknik deneyime sahipler, ancak daha da önemlisi, büyük ölçekli bir baskı endüstrisi sergisi yürütme hakkında çok fazla bilgiye sahipler.

Wayne, “Ziyaretçilerin bir süre fiziksel ticaret fuarlarıyla sınırlı olması değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik avantajları ve ziyaretçiler için daha iyi erişilebilirlik nedeniyle sanal bir baskı fuarı başlatmak için doğru zaman. Bu yıl içinde birçok şirketin yeni ürün lansmanları için hazırlandığını biliyoruz ve mevcut ticari fuarlar olmadan, bu durumun kendi işleri üzerinde büyük bir etkisi olacak. Global PrintExpo tedarikçilere yıl boyunca düzenli bir soru akışı sunacak ve stand URL'leri fuar dışındaki reklam ve pazarlama fırsatları için kullanılabilir”, diyor.

Sanal bir fuarın bir diğer avantajı da katılımcıların standlarını güncellemeye devam edebilmeleri veya gerekirse her hafta farklı bir ürün sunabilmeleridir. Yönetici arka ofis katılımcıları videolar ve broşürler gibi içeriği gerektiği gibi düzenli olarak değiştirebilirler.

Buna ek olarak, Global PrintExpo, katılımcıların küresel bir pazara seminerler ve gösteriler düzenleyebilecekleri aylık bir konferans programı da yürütecek. Ayrıca, ülkelere yönelik içerik üretmek için dünyanın çeşitli yerlerindeki baskı dernekleriyle de çalışacağız. Konferans programı, ziyaretçilerin gösteriye geri dönmesini sağlamak için basın ve sosyal medya aracılığıyla tanıtılacak.

Gösteri Haziran ayında yayınlandığında, Global PrintExpo dünyanın dört bir yanındaki gösteriyi son kullanıcılara tanıtmak için büyük yatırım yapacak.

Global Print Expo Ocak’ta açıldığından bu yana 40 bin ziyaretçi alan www.IndustryExpo.online ile eş zamanlı olacak ve V-Ex Virtual Exhibition platform’da 2. Salonda yer alacak. Daha fazla bilgi ve stand imkânları için www.GlobalPrintExpo.online adresini ziyaret edebilirsiniz.

#Virtual #GlobalPrintExpo #Matbaa #MatbaaFuarı #SanalFuar #MatbaaTeknik #EnrichTheContent #Phygital #ResolveBusinessManagement #WayneBeckett
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr