Xerox AltaLink Dijital İşyeri Asistanı Piyasaya Sunuldu

Xerox AltaLink Dijital İşyeri Asistanı Piyasaya Sunuldu ~ 22/07/2020
Xerox tarafından gerçekleştirilen son global Future of Work Anketi’ne göre işletmelerin % 34'ü COVID-19'un bir sonucu olarak dijital dönüşüm planlarını hızlandırıyor.

Xerox, günümüzün esnek çalışma ortamını daha iyi destekleyen ve şirketlerin ConnectKey® uygulama ekosistemine erişerek dijital dönüşümlerini hızlandırmalarına yardımcı olabilecek yeni Xerox AltaLink® C8100 ve Xerox AltaLink B8100 Serisi çok fonksiyonlu yazıcılarını (MFP'ler) tanıttı.    

Yazdırma özelliklerine ilave olarak, AltaLink 8100 serisi, dakikada 270 görüntüye kadar aşırı hızlı taramayla ve müşterilerin bilgiden daha fazla değer elde etmelerini sağlayan Optik Karakter Tanıma ile işyerinde dijitalleşmeyi hızlandırmaya yardımcı oluyor. Xerox tarafından gerçekleştirilen son global Future of Work Anketi’ne göre işletmelerin % 34'ü COVID-19'un bir sonucu olarak dijital dönüşüm planlarını hızlandırıyor.  

Xerox, Global Offerings Başkan Yardımcısı Tracey Koziol "ConnectKey teknolojisi AltaLink C8100/B8100 Serilerini, modern işletmelerin dijital dönüşümlerini hızlandırmaya ihtiyaç duydukları işyeri asistanına dönüştürüyor." Tablet benzeri kullanıcı arayüzü, kolay ve bilinen etkileşime izin verir veya kullanıcılar mobil cihazlarından yazdırmayı seçebilirler.  Bu işyeri asistanları, en zorlu el yazısını düzenlenebilir metin belgelerine dönüştürmek, belgeleri özel bilgiler için otomatik olarak yeniden düzenlemek ve hatta metinden ses dosyaları oluşturmak gibi yenilikçi uygulamalarla fiziksel ve dijital dünya arasında bir köprü oluşturur" ifadesinde bulunuyor.  

Quorcirca'ya göre Akıllı bir MFP, dijitalleşmenin ötesinde hizmetlere, sistemlere ve daha karmaşık iş akışı otomasyonuna erişim sağlayan dijital dönüşüm için önemli bir etkinleştiricidir.(Quocirca Öngürüleri: Baskı sektörü oyuncularının 2020 senesinde yatırım yapması için 5 trend)  

Quocirca direktörü Louella Fernandes "En olgun akıllı MFP platformu Xerox ConnetKey'dir. Xerox ConnectKey özellikli MFP'ler, üçüncü taraflarca geliştirilen uygulamalar ve geniş bir Xerox ekosistemi tarafından desteklenen bir dizi bulut ve mobil dijital iş akışını destekler. Xerox Uygulama Galerisi yalnızca daha fazla uygulama ve genişleyen geliştirici desteği ile güçlenmeye devam ediyor” diyor.   İlaveten, daha esnek bir işgücü beraberinde artan güvenlik endişelerini de getirmektedir. Xerox, AltaLink’e hem cihazı hem de ağı koruyan geniş kapsamlı yerleşik bir güvenlik sağlamak amacıyla McAfee ve Cisco gibi önde gelen siber güvenlik uzmanlarıyla işbirliği yapıyor.  

McAfee, LogRhythm ve Splunk firmaları tarafından sağlanan Bilgi Güvenliği ve Olay Yönetimi gibi sektörün önde gelen güvenlik çözümleri sayesinde entegrasyon, güvenlik olaylarının yönetimini ve raporlanması kolaylaşıyor.  


Xerox Workplace Suite ve ConnectKey Uygulaması, son iki yıldır Keypoint - BLI tarafından Doküman Görüntüleme Yazılımında Yılın Ürünü ve Mükemmel İş Yönetimi ve Mobil Baskı Çözümü ödülüne layık görülüyor.     


AltaLink C8100 / B8100 hemen Amerika kıtasında kullanılabilir ve AltaLink B8100 de artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da (EMEA) kullanılabilir. C8100 serisi 2020 senesi Eylül ayında Avrupa, Orta Doğru ve Afrikada (EMEA) kullanıma hazır olacak.  

#AltaLink #Xerox #Dijitallesme #Ofis #MFP #OfisBaskisi #XeroxWorkplaceSuite #Connectkey
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr