İşyeri Güvenliği İçin Mobil Oyun

İşyeri Güvenliği İçin Mobil Oyun ~ 30/07/2020
HEADS UP adlı uygulama tüm Mondi çalışanları ve herkes için ücretsiz.

Mondi, işyerinde sağlık konusunda meslektaşlarıyla iletişim kurmanın yeni bir yolu olarak bir sağlık ve güvenlik uygulaması başlattı. Mondi Corrugated Solutions tarafından erişilebilir ve eğlenceli bir şekilde işyeri güvenlik kuralları farkındalığını artırmak için başlatılan HEADS UP adlı uygulama tüm Mondi çalışanları ve herkes için ücretsiz. Uygulama, Mondi’nin fabrikaları ve fabrikaları arasında dokuz güvenlik kuralına bağlılığı pekiştirmek için bir oyun formatına güvenli davranış psikolojisi üzerine en son araştırmaları dahil ediyor. Oyun tasarımı ilhamını Mondi Corrugated Solutions'ın ana ürünü olan oluklu kutulardan alıyor ve şirketin kurumsal renklerini ve markasını öne çıkarıyor ve anında tanınabilir ve tanıdık hale getiriyor.  

Uygulamanın geliştirilmesine öncülük eden Mondi Corrugated Solutions Güvenlik ve Sağlık Müdürü Sabine Nellen, “Mondi'deki sağlık ve güvenlik iletişimimizde hazırlayıcı psikoloji etkisini kullandık. Uygulamada, davranış kurallarını öğrenmeyi olumlu bir oyun oynama deneyimiyle birleştirmek için oyunlaştırmayı kullanıyoruz ”dedi.

COO Corrugated Solutions'dan Armand Schoonbrood, “En yüksek önceliğimiz olan meslektaşlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak için farklı yaklaşımlar kullanmak istiyoruz. HEADS UP! meslektaşların kuralların farkında olmalarını, onları anlamalarını ve en önemlisi bunları günlük davranışlarının bir parçası olarak benimsemelerini sağlayacaktır. Uygulamayı oluşturmak, güvenlik iletişimi için bir kriter haline gelebilecek yenilikçi bir yaklaşım. En önemlisi, iş arkadaşlarının güvenliğini sağlamaya ve her zaman bir güvenlik zihniyetini desteklemeye yardımcı olacağını umuyoruz”, diyor.

#Mondi #HeadsUp #WorkplaceSafety #GamingApp #MobilOyun #MondiOlukluÇözümler #MondiCorrugatedSolutions #OlukluAmbalaj #SabineNellen #ArmandSchoonbrood
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr