#LABELicious 2020 Başlama Vuruşu!

#LABELicious 2020 Başlama Vuruşu! ~ 11/09/2020
FINAT, #LABELicious 2020’nin Başladığını Duyurdu

Avrupa kendinden yapışkanlı ve dar web endüstrisi birliği olan FINAT, #LABELicious Yarışmasının ikincisinin startını verdi. Yarışma, derneğin genç yetenekleri işgücüne çekme kampanyasının bir parçası olarak FINAT’ın Avrupa’daki öğrencilere ve genç profesyonellere ulaşma amacının bir parçası olarak geçen yıl ilk kez yapılmıştı. Bu yılki yarışma, belirli sayıda ülke, eğitim kurumu ve etiket şirketlerine odaklanacak.  

2019'da, etiket ve ambalaj tasarımında geleceğin yeteneklerine yönelik Avrupa tasarım yarışması ilk #LABELicious , #Brüksel 'deki #Labelexpo 'da geniş katılımlı bir ödül töreni ile zirveye ulaşmıştı. Kazananlar, İtalya ve Belçika'dan genç yetenekler, olağanüstü çalışmaları için Avrupa'daki tüm ülkelerden yaklaşık yüz katılımcı arasından seçilmişti.  

FINAT'ın bir girişimi olan #LABELicious’un amacı, gelecekteki yetenekleri etiketlerin ve ambalajların geleceği hakkındaki fikirlerini paylaşmak ve eğitim, endüstri ve yetenekler arasında bağlantılar kurmak için zorlamak olarak anlatılıyor.  

2020: eğitim ve endüstri arasındaki işbirliğine odaklanın

#LABELicious'ın 2020 versiyonu, Avrupa ülkelerindeki ambalaj teknolojisi ve grafik tasarım eğitim kurumları ile bu ülkelerde faaliyet gösteren etiket ve ambalaj üreticileri arasındaki pratik işbirliğine özel bir odaklanma ile 2019'daki başarının üzerine inşa edilecek. 2019 yarışması, iş ve eğitim arasındaki işbirliğinin, etiket endüstrisini ileriye götüren farklı profesyoneller arasında ve uzun süreli deneyimleri yeni geri bildirimler ve gelecek hedeflerle birleştiren farklı nesiller arasında zengin alışverişlerle sonuçlandığını gösterdi.  

#LABELicious, eğitim kurumlarını yarışmayı 2020/2021 müfredatlarına dahil etmeye davet ediyor.  

2020 özeti: nesiller arası anlayış

2020 yarışması için tasarım özeti 19 Eylül 2020 Cuma günü yarışmanın web sitesinde yayınlanacak. Yarışmacıların merakını gidermek için birkaç detayı şimdiden paylaşalım. Özet, bu yarışma için özel olarak geliştirilmiş ve sürdürülebilir tüketici ürünlerinin yenilikçi bir üreticisinin genç ve daha tecrübeli tüketicilere odaklanan yeni bir tüketici markasının lansmanınından bahsediyor. En genç nesil etiket ve ambalaj tasarımcılarının bu ürün grubu için eski nesil için akıllı, yenilikçi ve sürdürülebilir etiket tasarımlarını nasıl geliştireceklerini görmek ilginç olabilir.  

Kazananlar 2021'in başlarında açıklandı

COVID'in etkisi nedeniyle, birçok ülkedeki eğitim dönemi normalden geç, 2021'in başlarında sona erecek. Bu nedenle, giriş tarihi ve değerlendirme dönemi, Şubat ortasına doğru zaman içinde biraz ileri itildi. 2020 kazananlarının açıklanması 26 Şubat 2021 Cuma günü yapılacak.  

#LABELicious'a katılın 2020/2021 müfredatlarına #LABELicious yarışmasını dahil etmek isteyen ve ülkelerindeki aktif ve yenilikçi etiket matbaaları ile işbirliği yapmak isteyen eğitim kurumları, info@finat.com adresinden e-posta yoluyla FINAT ile iletişime geçebilir. Daha fazla bilgi içeren #LABELicious web sitesine ise  www.Labelicious.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

#Labelicious #Finat #Etiket #EtiketYarismasi #Tasarim #EtiketTasarimi #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing #genARate #Phygital #Fijital #OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr