Fleksocular Yarışmaya!

Fleksocular Yarışmaya! ~ 16/09/2020
Küresel FleksoYenilikçilik Ödülleri İçin Müracaatlar Açıldı

Miraclon, flekso endüstrisinin dönüşümüne öncülük eden işletmeleri onurlandırmak için Küresel Flekso İnovasyon Ödüllerinin, bugünden itibaren KODAK FLEXCEL NX baskı kalıpları kullanılarak basılan heyecan verici, yenilikçi ticari ambalaj projeleriyle tanınmak isteyen şirketlerin başvurularına açık olduğunu duyurdu.

Herhangi bir baskı öncesi atelye, matbaa veya markaya açık olan ödüller (ekip girişleri teşvik edilir), tüm flekso topluluğunu bir araya getirerek baskı ve ambalaj endüstrisinde yeni bağlantılar, ilişkiler ve ortaklıklar kurma fırsatları getiriyor. Başvurular, son derece deneyimli dokuz flekso endüstrisi uzmanından oluşan bağımsız bir jüri tarafından dört kriter üzerinden değerlendirilecek: Projenin grafik tasarımındaki fikrî zeka derecesi, diğer baskı süreçlerinden fleksoya geçiş, şirketin iş akışının verimliliği ve sürdürülebilirlik seviyesi. İki kategoride mükemmelliği tesis eden girişler, sektöre ve kazananın müşterilerine her yönden en yüksek baskı üretimine bağlılığını gösteren gümüş ödül, üç kategoride altın ödül ve dört kategorinin hepsinde platin ödül alacak.  

“Global Flekso İnovasyon Ödülleri diğer yarışmalardan farklıdır. Bir şirketin diğerini yenmesi meselesi değil; harika işler yapan şirketleri vurgulamakla ilgili. Amacımız, flekso sürecinin yenilik yapmaya ve büyümeye nasıl devam ettiğini ve bir araç olarak daha güçlü hale geldiğini göstermek ”diyor jüri başkanı Christopher Horton. Potansiyel katılımcıların çoğu gıda ambalajı değer zincirinde faaliyet gösteriyor ve mevcut zorlu ortamda bu şirketler çok önemli. Çoğu zor koşullar altında insanların yemek yemesi için ürünlerini tedarik etmek için çalışıyorlar. Covid-19 krizi inkar edilemez şekilde yıkıcı olsa da, flekso baskı değer zinciri dünyanın tepkisine yardımcı olmada kilit bir rol oynadı. Birincisi, şirketlerin verimli, tutarlı ve sürdürülebilir üretim süreçleri yürüttüğünü gösteren, gerçek stratejik içeriklere sahip gerçek yenilikleri sergileyen ödül girişlerini görmeyi dört gözle bekliyorum. "  

Miraclon Ticari Direktörü Grant Blewett ise ödül programı için şu yorumu yapıyor: “Flekso baskı son yıllarda uzun bir yol kat etti ve yeteneklerinin gerçek boyutu tam olarak anlaşılmadan önce hala daha alması gereken uzun bir yol var. Tasarımdan üretim verimliliğine ve bağlılıktan sürdürülebilirliğe kadar tüm üretim sürecinde kanıtlanmış olağanüstü sonuçlar elde etmek için flekso baskıyı, KODAK FLEXCEL NX teknolojisini ve kendi yenilikçi düşüncelerini birleştirerek bu yolculukta olan şirketlerin kutlanmasına yardımcı olmak istiyoruz.”  

Blewett sözlerine şöyle devam ediyor: “Ticari bir ambalaj projesinin flekso baskısıyla ilgilenen bir şirketin parçasıysanız, sizi Global Flekso İnovasyon Ödülleri'ne katılmayı düşünmeye davet ediyorum. Bu zor zamanlarda, Miraclon'da, sektörümüzde yer alan sıkı çalışmayı ve yeniliği kutlamanın her zamankinden daha önemli olduğuna inandığımızda, katılımcıların katılmasının kolay olmasını sağlayacağız. Başvurunuz bağımsız jüri heyeti tarafından bir ödül için seçilirse, dönüşümsel fleksografik baskı için bir elçi olacak, ambalaj baskısını ileriye götürmek için sektör genelinde tanınacak ve hikayenizin tüm dünyada anlatılmasını sağlayacaksınız. "  

Global Flekso İnovasyon Ödülleri ve bunlara nasıl katılacağınız hakkında daha fazla bilgi için www.transformingflexo.com adresini ziyaret edin. En son haberleri takip etmek ve seçkin jürimizden ve geçen yılın ödül kazananlarından haberdar olmak için LinkedIn akışlarımızı takip edin.

#flekso #transformingflexotogether #globalflexoinnovationawards #miraclon #Kodak #KodakFlexcelNX #fleksokalip #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing #genARate #Phygital #Fijital #OkuYaDaSeyret
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr