Anasayfa » Dijital » Not Alın, Yerinizi Ayırın! – Hunkeler Innovationdays 2017

Not Alın, Yerinizi Ayırın! – Hunkeler Innovationdays 2017

Hunkeler Innovationdays 2017, 20-23 Şubat 2017 tarihlerinde Messe Lucerne’de gerçekleştirilecek. 2017 Innovationdays bu etkinliğin 12.yıldönümü olacak.

50’den fazla ülkeden 6 binden fazla ziyaretçi, 80 katılımcı ve 40 temel üretim sistemi Hunkeler Innovations Days 2015’e katılmıştı. Bu rakamlar etkinliğin uluslararası baskı ve kağıt işleme sektörü için ne kadar önemli hale geldiğini gösteriyor.

Bir sonraki Hunkeler Innovationdays çok uzak değil çünkü 12.buluşma 20-23 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Endüstrinin liderleri bir kez daha Messe Lucerne fuar merkezinde bir araya gelecek ve dört gün boyunca dijital baskı ve finishing konusunda en son teknoloji, yüksek performans, yazılım ürünleri ve tüketim malzemeleri gibi konuları konuşacaklar ve fikir teatisinde bulunacaklar. Konu ister kitap, ister broşür, posta, gazete ya da ambalaj baskısı olsun Hunkeler Innovationdays, tüm segmentlerden sektör profesyonelleri için eşsiz bir buluşma noktası.

hunkeler2_04_15-(3)Hunkeler Innovationdays büyümeye devam ediyor ve her yeni etkinliğe daha fazla ziyaretçi ve katılımcı geliyor. Ancak bu genişlemeye rağmen Hunkeler Innovationdays, üstün bir sektör platformu olarak kendine has karakterini korumaya devam ediyor. Lucerne’e gidenlerin kafasında net hedefler oluyor: uzman karar vericiler, şirket sahipleri, yönetim müdürleri sorularına net yanıtlar arıyorlar ve en doğru cevapları dünyanın lider üreticilerinden alabiliyorlar.

Innovationdays’e katılan şirketlerin sayısı artmaya devam ediyor. Dolayısıyla Hunkeler Innovationdays 2017’nin bir önceki edisyondan daha büyük olması son derece doğal. 1.salonun eklenmesi de sergileme alanının daha geniş olacağını gösteriyor.

#HID17 #HID #hunkeler #HunkelerInnovationDays #dijitalbaski #dijital #bobindijital #webfeddigital #lucerne #matbaa #baski