Anasayfa » Aktüel » Ofis ve Kırtasiye Dünyası Paperworld Middle East ile Kapılarını Açıyor
Ofis ve Kırtasiye Dünyası Paperworld Middle East ile Kapılarını Açıyor

Ofis ve Kırtasiye Dünyası Paperworld Middle East ile Kapılarını Açıyor

 

Ofis ve Kırtasiye Dünyası Paperworld Middle East ile Kapılarını Açıyor

Dubai, Paperworld katılımcılarının yeni pazarlar bulmaları ve Orta Doğu ile Afrika ile ticari bağlantılar kurmaları için ideal bir yer. Dubai World Trade Center 1979’da bu şehirde açıldığından beri Dubai’nin global bir finans ce ticari merkezi olması yönünde çok fonksiyonel bir alan oldu ve bölgede gerçekleşen ticaretin döngüsünde hayati bir öneme haiz oldu. Paperworld’u de bünyesinde gerçekleştiren Dubai World Trade Center, bu sektörde de uluslararası ticaret unvanını güçlendiriyor.
Kağıt ürünleri ve ofis malzemeleri tedarik sanayisinin küresel bir temsilciliğini sergileyen Paperworld Middle East’in 2012 sayısı, Orta Doğu ve Afrika bölgesi için merkezi bir ticaret noktası olmak için her türlü hazırlığı yaptı. Bu fuarın kağıt ile ilgili sanayilerde ve ofis ürünlerinde mevcut temaların ve trendlerin sunumu ile sektörün geleceğe yönelik trendlerinin belirlenmesinde hayati derecede önemi var.
Merkezi Frankfurt’ta olan ve Şangay, Moskova ve Dubai’de de şahane fuarlar yapan Paperworld, katılımcılarının rakiplerine nazaran bir adım önde olmaları için her türlü profesyonel organizasyon ve yeteneklere sahip.