Anasayfa » Etiket » Omet Devrimi Devam Ediyor

Omet Devrimi Devam Ediyor

OMET 25-28 Eylül tarihleri arasında Brüksel’de düzenlenecek Labelexpo Europe 2017’nin ana katılımcıları arasında olacak. Şirketin Salon 6’daki B49-B53 numaralı standı teknoloji ve yeniliklerin referans noktası olacak: bu olağanüstü fuarın tüm ziyaretçileri, OMET makinelerinin tüm potansiyellerinin sergilendiği ilgi çekici canlı demoları görecek ve her zaman rakiplerinin bir adım önünde olacak. 

Labelexpo uzun yıllardır OMET’in etiket ve esnek ambalaj baskısı piyasasında yenilikçilik konseptini ortaya koyabilecekleri önemli bir fırsat. OMET Multiflex, şaşırtıcı baskı kalitesi ile flekso baskının potansiyelini arttırarak, 1995 yılında ayrıcalıklı çıkartılabilir mürekkep kaseti sayesinde gerçek bir hızlı iş değişimi sergileyen ilk makine oldu.

Bu sektördeki pek çok oyuncu 2001 yılında piyasaya sürülen Varyflex’in Labelexpo’da şimdiye kadar görülmüş en iyi yenilik olduğunu düşünüyor: bu, dar en baskı piyasasında servo dişlisiz teknolojisine sahip ilk makineydi. Bu tür yenilikçi bir çözüm mükemmel bir baskı oturtma yapılmasını ve firelerin sürekli olarak azaltılmasını garantiliyor, bu da yüksek kaliteli ürünler ve maliyet tasarrufu anlamına geliyor. İlk elektronik kontrol ile birlikte, gelecek yıllarda tüm makine imalatçıları için bir çeşit hareket noktası haline geldi. Bu, Omet tarafından, aynı fuar esnasında Varyflex’de ilk defa sergilenen flekso sleeve konsepti ile birlikte yeni milenyuma taşınan bir çeşit devrimdi.

Altı yıl sonra, Labelexpo 2007 esnasında OMET XFlex ile yeni bir “devrim” yaptı: bu, kısa bobin yolu olan ilk makineydi, soğutma kazanı ile baskı silindiri entegrasyonu, dar en flekso baskı makinesinde daha az başlangıç firesi olmasını sağlıyor. XFLEX, manüel operasyonlar olmadan sadece bir düğmeye basarak mükemmel baskı oturtmaya ulaşabilen Vision Sistemi bulunan ilk makineydi. Canlı gösterimler esnasında ziyaretçiler, operatörün becerilerinden bağımsız olarak, 0,05 mm’lik mükemmel register elde edilmesine imkan sağlayan bir “hile” olarak gördü.

omet-stall-at-labelexpo-2014

Aynı “hile”, sürekli araştırma ve geliştirmenin bir işareti olarak, OMET’in daha fazla yenilik getirmeye devam ettiği daha sonraki fuarların hepsinde gösterildi: 2009 yılında ilk değişken boyutlu döner şekilli kesim ünitesi (MonoTwin Cut) ve ilk flekso-dijital inkjet hibrit baskı makinesi (X-jet); 2013 yılında otomatik sleeve format değiştirebilen ilk flekso-offset pres (XFlex X6 Ofset); 2015 yılında gerçek zamanlı register ayarlaması için lazer noktalama ve iVision sistemi aracılığı ile ön register özellikli ilk baskı makinesi.

OMET, yeni teknolojilerin ve gelişmelerin yer aldığı 3 baskı makinesini sergileyerek bir sonraki Labelexpo için yenilikçilik tutkusunu onaylayacak: komple ürün portföyünün küçük bir tecrübesi. OMET, en basit etiket uygulamalarından karmaşık uygulamalara kadar, birleşik baskı teknolojilerinden özel çözümlere ve kişiye özel projelere kadar her türlü gereklilik için baskı makineleri sunabiliyor.

Tüm bu yenilikleri Salon 6’daki B49-B53 numaralı OMET standında bulacaksınız.

 

#OMET #Labelexpo #Lexpo17 #Etiket #EtiketFuari #Flekso #FleksoBaski #NaimYavuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*