Anasayfa » Aktüel » Online Kağıt Ticareti Büyüyor

Online Kağıt Ticareti Büyüyor

Korda Kağıt, online kağıt satış sitesine olan ilgi büyüyor. Siteden alışveriş yapan matbaaların sayısı bine yaklaştı. Web üzerinden sipariş verilen il sayısı ise 62.

Korda Kağıt Pazarlama ve Ticaret A.Ş’nin iki yıl önce hayata geçirdiği online kağıt alış veriş sitesi, kordashop, sipariş alışkanlığını değiştirme yönünde büyük adımlar attı. Şu anda Türkiye’nin 62 ilinden 800’ ü aşkın online üye ile yoluna devam eden sitede, otokopiden fotokopiye, I.hamurdan gri kartona kadar pek çok ürün çeşidinin siparişini vermek mümkün. Korda Kağıt Pazarlama ve Ticaret A.Ş. online siparişlerde, Maximum, World, Bonus ve Axess’e peşin fiyatına üç taksit imkanı sunuyor. Kordashop’u sürekli kullanan, siparişlerini internet üzerinden veren çok sayıda üye oluşmuş durumda. Şirket ofisinin bulunduğu il sınırları içinde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana) 300TL’yi aşan siparişler, aynı gün içinde müşterilerin kapısına kadar ücretsiz olarak teslim ediliyor. Şirket ofisinin bulunmadığı iller için müşterinin belirttiği ambara ürünler teslim ediliyor. Tüm Türkiye’den sipariş verilebilen site, VeriSign SSL Sertifikası ile korunuyor. Online kampanyalarla desteklenen site, üyelerine avantajlı fiyatlardan sipariş verme imkanı sunuyor. Haftanın ürünü, başlığı ile site üyelerine duyurulan kampanyalar sadece kordashop’tan verilen siparişlerde geçerli oluyor. Ayrıca bu kampanyalar, Korda Kağıt Pazarlama’nın facebook sayfasından ve twitter hesabından da takipçilerine duyuruluyor.  Siteye üye olmak ise beş dakikanızı alıyor. Bundan sonra gönül rahatlığı ile bilgisayarınızın başında sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturmanız için sitenin adresini tekrar yazmakta fayda var. www.kordashop.com

Kordashop’un kurulduğu günden itibaren yaşadığı gelişmeyi göz önüne aldığımızda, online alış veriş sisteminin önünün açık olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki yıllarda internet ticaretine kayıtsız kalanların ise büyük sıkıntılar yaşayabileceğini öngörmek sanırım çok iddialı bir tahmin olmayacaktır.

Bir yorum

  1. Çok güzel düşünülmüş