Anasayfa » Aktüel » PİMMS Group Yeni Markaları ile Yola Devam Edecek

PİMMS Group Yeni Markaları ile Yola Devam Edecek

PİMMS Group Yeni Markaları ile Yola Devam Edecek

PİMMS Group, “En iyiyi sunmak” hedefinde emin adımlarla ilerleyerek yakın süreçte önemli markalarla bayilik anlaşması gerçekleştirdi. Özellikle HP bayiliğini üstlenen PİMMS Group, HP Lateks Baskes Grubu’na ilişkin ilk tanıtımlarını FESPA Eurasia 2017’de yaptı.

HandTop, Homer, Axia, Technojet ve HP ile yoluna devam eden PİMMS Group, mevcut ürün portföyünü genişletti. PİMMS Group, yeni markalarla tekstil, UV, Bas-Kes alanlarına kadar geniş ürün gamıyla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

7-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen FESPA Eurasia 2017 fuarına genişleyen ürün gamıyla katılım sağlayan PİMMS Group, anlaşma sağladığı yeni markaların çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Oldukça heyecanlı olan PİMMS Group’a karşı ilgi bir hayli fazlaydı. Fuarda hız, kalite ve performans kriterlerini karşılayan HandTop, Homer, Axia, Technojet ve HP markalarında yaşanan en son gelişmeleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Amaç, her zaman en iyisini sunmak

PİMMS Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler, endüstriyel reklam sektörünün sürekli yenilik ve değişim içinde olduğunu belirtti ve PİMMS Group’un da bu değişime ayak uyduran, sunduğu çözümlerle sektörün takdirini kazanmış bir firma olduğunun altını çizdi. PİMMS Gorup’un her zaman en iyisini sunmayı hedeflediğini de söyleyen Selahattin Aygüler sözlerine şu şekilde devam etti: “Yeni planlama sürecimiz içerisinde başarılı anlaşmalara imza attık. İlk olarak Hanglory Grup firmasının HandTop ve Homer markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmeye başladık. Diğer taraftan Axia markamız ile yeni bir serinin üretimine başladık. Yeni seride 180cm ve 320cm eko solvent, 180cm ve 320cm süblimasyon, 320cm UV ve 320cm direkt bayrak baskı makineleri mevcut. Çok geniş yelpazede uygulama çeşitliliği sağlamak adına Axia markamızı yurtiçi ve yurt dışındaki pazara sunmaya başladık.”

PİMMS Group, tekstil baskı alanının ana makine sağlayıcıları arasına girmeye aday

Aygüler, Homer teknolojisi hakkında ise şunları söyledi: “Homer bugün transfer baskı konusunda profesyonel olarak üretilen bir teknolojidir. Makineye yaklaşık bin metrelik bir kâğıt yüklemesi yapılabiliyor. Kyocera baskı kafaları ile saatte 240 metrekareye varan baskılar yapmak mümkün. Makinenin aynı zamanda billboard baskıları için de uygun ve su bazlı boyalar ile aynı hızlarda baskı yapabilen modelini ve direkt kumaşa baskı uygulayabilen, sekiz kafalı yeni Homer Plus baskı makinemizi de FESPA Eurasia Fuarı’nda tanıttık. Bu makine ile tekstil baskı makinelerinin ana makine sağlayıcıları arasına girmiş olacağız” ifadelerini kullandı.

HP Lateks Baskes Grubu’na yoğun ilgi

PİMMS Group, standında ilk kez HP Lateks Baskes Grubu’nu sergilendi. Selahattin Aygüler konu hakkında: “Yeni yapılanmamız çerçevesinde geçtiğimiz ay duyurusunu yaptığımız HP Lateks Baskes Grubu’na ilişkin ilk tanıtımlarımızı FESPA Eurasia 2017’de gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. HP Lateks Baskes Grubu’na gösterdiği yoğun ilgi de bizleri mutlu etti. Baskes Grubu HP Latex 335 ve HP Latex 115 olarak iki modelden oluşuyor. Gerçekleştirdiğimiz anlaşmanın her iki tarafa da büyük bir güç kazandıracağına inanıyoruz. Tabi sonuç itibariyle en çok kazanan da endüstriyel reklam sektörü olacaktır.”

Technojet yeniden gündemde

PİMMS Group, geçmiş dönemde Technojet adlı kendi markası ile ilk 320 cm ebadında eko solvent makinesini üreten bir firma. PİMMS Group, bir süre beklemede tuttuğu markayı yeniden hayata geçirme kararı aldı. FESPA Eurasia 2017’de de Technojet’in lansmanını yaparak çalışmalara başladı. Daha önceden kabartmalı baskılar sadece flatbed UV baskı makinelerinde mümkün iken Technojet gibi çözümler sayesinde, bugün rulo baskı makinelerinde de duvar kâğıdı, kanvas tablo ve iç mekân dekorasyon üretimlerinde lak boya ve kabartmalı baskı yapmak mümkün. PİMMS Group, bu ürün grubuna yönelik yeni bayi yapılanmasını hayata geçiriyor.

#PİMMSGroup #FESPAEurasia2017 #HandTop #Homer #Axia #Technojet #HP  #Fuar FESPA #SelahattinAygüler