Anasayfa » Baskı Sonrası » POLAR Çözümleri Hunkeler Innovationdays ‘te

POLAR Çözümleri Hunkeler Innovationdays ‘te

POLAR, 20-23 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenecek Hunkeler Innovationdays’de, verimli kesim ve sonlandırma çözümlerini bir kere daha tanıtacak. Fuarda, Digicut ECO’ya ilave olarak, BC 330 üç ağızlı bıçak ve D 56 ECO kesme makinesi de sergilenecek.

Heidelberg, POLAR ve Müller Martini’nin paylaştığı stantta, POLAR’ın makineleri, canlı gerçekleştirilecek olan bir broşür üretiminde kullanılacak. Ziyaretçilere, verimli ve yüksek kalite üretimin nasıl sağlandığı gösterilecek.

Digicut ECO

Yenilikçi Digicut ECO lazer kesici küçük tirajlı işlerin yenilikçi bir şekilde üretilmesi konusunda çok sayıda imkan sunuyor. Lazer sadece en karışık kenarların kesilmesine imkan sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda perforaj, pliyaj ve gofraj uyguluyor ve bunların tümünü, pek çok farklı malzemede tek bir geçişte gerçekleştiriyor. Kağıt ve kartonun yanı sıra ahşap, akrilik cam, cam, pamuklu, deri ve doğal kauçuk üzerinde de çalışma yapabilirsiniz. Kenar açısından pratikte sınır yok. Digicut’a, makinenin en yüksek güvenlik standardında uygun olduğu anlamına gelen GS  onayı verildi.

Polar_BC-330_diagonal_300dpiBC 330 Üç Ağızlı Bıçak

Sağlam POLAR üç ağızlı bıçak Amerikan ciltlerin ürünlerin otomatik traşlama işlemi için mükemmel bir seçim. Üstün kesme hassasiyeti ve sunulan çeşitli formatlar ise en çarpıcı özellikleri. DIN A6 ile DIN A4 boyutundaki ürünler makineyi ayarlamaya etmeye gerek kalmadan işlenebiliyor. BC 330 bıçak ergonomik olarak konumlandırılmış 18.5″ bir dokunmatik ekran kullanılarak çalıştırılıyor. Açık bir şekilde düzenlenmiş menü  herkes tarafından kolayca kullanılabilir ve kesme programının bir dakikadan kısa sürede ayarlanmasına imkan sağlıyor. Çok sayıda ayar seçeneği her ürünün mümkün olan en iyi şekilde üretilebilmesini sağlıyor.

D 56 ECO Kesme Makinesi

POLAR D 56 hidrolik tahrik üniteli, sağlam, programlanabilir bir kesim makinesi ve sınırlı kesme hacimleri için mükemmel.  Dijital baskı için optimum çözüm. İlave düşük profilli klavyesi olan 5.5“ tek renkli bir ekran, ECO modelin çalıştırılmasını çok kolaylaştırıyor. Tekrar sekansları mevcut 198 bellek konumundan birine kaydedilebiliyor ve istendiği zaman uyarlanabiliyor. Kesme programları manüel olarak oluşturuluyor veya blok programlama aracılığı ile menüden kolayca yönlendiriliyor.

#HID17 #POLAR #HunkelerInnovationdays #Hunkeler #D56 #BC330 #Kesim #Giyotin #DigicutECO