Anasayfa » Makale » Printer Ofset, Scodix ile Hizmet Alanını Genişletecek
Printer

Printer Ofset, Scodix ile Hizmet Alanını Genişletecek

Printtek 2017’de sergilediğimiz dijital sonlandırmada çığır açan Scodix UltraPro with Foil İzmir’in önde gelen matbaalarından Printer Ofset’e gidiyor. Organize matbaacılık alanında çok başarılı işlere imza atan ve HP Indigo 12000 Dijital Ofset Baskı makinesiyle kişiselleştirilmiş ve özel kısa tirajlı işlerle de hizmetini sürdürecek olan şirket artık geleneksel ya da dijital bastığı işleri çok daha hızlı ve kolay biçimde sonlandırabilecek. Şirket sahibi Sinan Yolcu, Scodix ile organize matbaacılıkta farklılığı yakalayacaklarını söylüyor:

“Scodix’i hem ofset hem de dijitalde ürettiğimiz işlerin yaldız ve kısmî lak uygulamaları için kullanacağız. Geleneksel metotlarla zaten yaptığımız bu uygulamaları artık çok kısa tirajlar ve kişiselleştirme işlerimizde de kullanarak bir farklılık oluşturacağız. Özellikle yaldız baskısı çok etkileyici ve her ikisini bir makine üzerinde birleştirebilmek çok ciddi bir avantaj, bizim için.”

Printer Ofset’in organize matbaacılığın yanı sıra davetiye işi de bulunuyor. İklim Davetiye markası ile özel davetiye baskıları yapan şirket, artık göz alıcılığın daha ön planda olduğu ve nihai tüketicinin daha çok albeni aradığı davetiye baskılarında da Scodix’in avantajlarını kullanabilecek:

“Şu anki mevcut dijital ofset baskı makinemizle kişiye özel baskılar yapabiliyoruz. Bunun arkasına yaldızı da ekleyerek daha özel, niş, her matbaanın üretemeyeceği davetiyeler yapabileceğiz. Özellikle davetiye üzerine isim yazma işini bu yatırımlarımızla sona erdiriyoruz. Artık zarf üzerindeki isme kadar tamamen basılı çok çekici davetiyeler üretebileceğiz.

Matset A.Ş. Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu Scodix’in sunduğu eşsiz zenginleştirme imkanlarını ve bu imkanların gelenekselin yetişemeyeceği hız ve artı değer ile basma imkanının tüm matbaacılar tarafından çekici bulunduğunu, söylüyor.

#Printtek2017 #Matset #DoğuPabuççuoğlu #Scodix #PrinterOfset #HPIndigo