Anasayfa » Ambalaj » QuadTech, Odak Kimya İle Anlaştı

QuadTech, Odak Kimya İle Anlaştı

QuadTech Türkiye’nin önemli Renk Yönetimi tedarikçisi Odak Kimya’nın yeni temsilcisi ve ColorTrack yazılım dağıtıcısı olarak atadığını, duyurdu. Konu ile ilgili anlaşma Avrasya Ambalaj Fuarı’nda onaylandı.

Türkiye’de lider global şirketleri temsil eden Odak Kimya Genel Müdürü Ayla Çuhadaroğlu, “Kendi ürün guruplarında lider olan ve sınıfında bir numara olduğu teyid edilmiş global şirketleri temsil etme geleneğimizi sürdürüyoruz” diyor: “Temsil ettiğimiz ürün gamımız ofset baskıdan tekstil ve kaplamalara kadar uzanıyor. Müşterilerimizle ilhamdan son noktaya uzanan bir süreçte çalışıyoruz. Müşterilerimiz satışın getirdiği fayda, uygulama imkanları ve teknik uzmanlığımızdan faydalanıyorlar.” Çuhadaroğlu, QuadTech işbirliği ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Artan verimlilik ve hızlı bir yatırım geri dönüşü için

“QuadTech’in sunduğu yüksek kaliteli ve yenilikçi çözümlerini, Türkiye’ye taşımaktan ve bu çözümlerle müşterilerimizi destekliyor olmaktan dolayı mutluyuz. Müşterilerimiz QuadTech ile baskı makinelerinin verimliliğini artıracaklar ve daha hızlı bir yatırım geri dönüşü sağlayacaklar. 50 bin civarında sektör uzmanını bir araya getiren Avrasya Ambalaj bu işbirliğimizi açıklamak için ideal bir ortamdı. Bu şekilde QuadTech ilk kez bu fuarda üst düzey teknik ekip ve yöneticileri ile bu fuarda yer aldı.”

Flekso ve gravüre matbaaları için ColorTrack şimdi Türkiye’de

Odak OuadTech’in çeşitli ürünlerini sağlıyor olmakla birlikte henüz pazara duyurulmuş olan Mürekkep Kontrolünü de içeren flekso ve gravüre ambalajlar için eşsiz bir renk yönetim çözümü olarak nitelenen ColorTrack yazılımının da Türkiye Tedarikçisi, oldu. QuadTech Bölge Satış ve Operasyonlar Müdürü Erik Verschuuren’e göre bu yeni işbirliği Avrupa’daki büyüme ve gelişmelerini temsil eden bir anlaşma. Verschuuren, bu işbirliği için şu açıklamayı yapıyor:

“Bu yıl QuadTech için harika bir yıldı. Biz tüm dünyadaki müşterileri ağımızın nasıl genişlediğine şahitlik ettik. Odak’ın dedike ve profesyonel takımının desteği ile ürünlerimizi daha geniş bir kullanıcı gurubuna ulaştırabileceğiz. QuadTech kullanıcıları en üst düzeyde bir müşteri desteği, ürün uzmanlığı ve yerel pazar bilgisine Odak sayesinde ulaşacaklar.”

#OdakKimya #QuadTech #AylaCuhadaroglu #RenkYonetimi #Flekso #Gravure #ColorTrack #ErikVerschuuren