Anasayfa » Etiket » Rulo Ofset Baskıda Serigrafi Ve Yapışkan Yüze Baskı Artık İmkânsız Değil

Rulo Ofset Baskıda Serigrafi Ve Yapışkan Yüze Baskı Artık İmkânsız Değil

Orkun Kayal, İmeks Grup

Zonten firmasının, ZTJ-330/520 Yarı Rotatif Rulo Ofset Etiket Baskı Makinesindeki yenilikçi teknolojilerinden; delam relam (yapışkan yüze baskı) ve yarı rotatif serigrafi baskı özellikleri oldukça beğeni topluyor.

İmeks Grup olarak mümessili olduğumuz Zonten firmasının  ZTJ-330/520 Yarı Rotatif Rulo Ofset Etiket Baskı Makinesi;  Kuşe, alüminyum folyo, kağıt etiketler, termal kağıt, PE, PP ve PVC çıkartmalara uygulayabildiği ofset kalitesinde ki baskısının yanısıra, fiyat ve performans dengesiyle de ruloda ruloya etiket baskısın da sektörel ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunabilmektedir.

Alman ofset baskı tekniği ve teknolojisi ile üretilen ZTJ-330/520, geleneksel çelik kalıplı offset sistemini, bağımsız her ünitedeki servo motor teknolojisiyle birleştirilerek, rulo etiket üretimde en kaliteli baskıyı düşük ve orta tirajda mümkün kılmıştır.

Vakumlu çözücü kontrol sistemleri sayesinde malzemeye temas ortadan kaldırılmış olup, otomatik register, kayan dokunmatik ekran gibi kullanımı kolaylaştıran birçok özellik üzerinde standart olarak mevcuttur.

Soğutucu çiller sistemi sayesinde taşıyıcız malzemelerde de baskı imkanı sağlanmış olmaktadır. Zonten bu konuda bir çok imkan sağlamaktadır.

Uzaktan mürekkep kontrol sistemi sayesinde mürekkep haznelerine elle hiç bir müdahale olmadan masa kumanda ile mürekkepler ayarlanıp, elektronik ortamda kaydedilmektedir. Bu sayede tekrar işlerde makina operatörü kayıtlı eski mürekkep ayarlarını dosya adıyla ekrandan çağırıp anında aynı mürekkep ayarlarına ulaşabilmektedir. Bu sayede ister 1 ay ister 1 yıl önceki işi aynı ayarlar ve renk hassasiyetiyle basmak mümkün olmaktadır.

ZTJ-330/520 Yarı Rotatif Ofset Baskı Makinemiz özellikle son zamanlarda gerçekleşen çoklu adette kurulumlarla, Rulo’dan rulo’ya etiket baskı makinesi yatırımı yapmayı düşünen firmaların yarı rotatif letterpress baskı makinelerine kıyasla daha hızlı ve yüksek baskı kalitesine sahip olan Rulo Ofset makinelerine yönelik taleplerinin ciddi oranda arttığını bize göstermiş oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*