Anasayfa » Aktüel » Sappi Başarıyı Yerel Olarak Kutluyor

Sappi Başarıyı Yerel Olarak Kutluyor

Sappi, 2012 yılında, müşterileri ile daha yakın çalışma girişimlerinin bir parçası olarak Yılın Avrupalı Matbaacıları yarışmasını kazananlar ile bir araya gelme (kazananların onlara gelmesi yerine onlar kazananlara gidecek) ve yerel kutlama yapma kararı verdiğini duyurdu.

Mart ayında kazanalar duyurulduğundan beri Avrupa genelinde kutlamalar yapılıyor.

Kazananların yerel Sappi temsilcileri ile bir araya gelmesi bu formatı anlamlı hale getirdi. Bu durum Sappi’nin müşterileri ile daha yakınlaşmasına ve onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamasına yardımcı oluyor, matbaacıların yaptığı mükemmel işlerin tanınmasına imkan sağlıyor.  Sappi Yılın Matbaacı Yarışması için Pazarlama İletişimleri Etkinliği Ekip Lideri olan Sophie de Guignard, Avrupa’nın her köşesinden aldıkları geri bildirimlerden çok memnun kaldıklarını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Yılın Matbaacısı yarışması mükemmelliğin ödüllendirilmesi için tasarlanmış uzun süredir verilen bir ödül. Standartlar her zaman çok yüksek oldu. Bu nedenle matbaacıların ve işletmelerin yerel olarak desteklenmesi için büyük bir fırsat.”

Gıpta ile bakılan Altın madalya alanlar, Gümüş ve Bronz madalya alanlar ile birlikte kutlanıyor. Almanya Cologne’daki Schloss Bensberg’de, Hollanda Maastricht yakınındaki Château Neercanne’da bir akşam yemeğinde ve İspanya’da Casino de Madrid’de kutlamalar yapılıyor. Sappi HQ’nun temsilcileri ile birlikte CEO Berry Wiersum ve Satış ve Pazarlama Müdürü Marco Eikelenboom bu etkiliklere katılıyor. Yaz boyunca süren yerel etkinlikler ile Gümüş, Bronz ve Mavi Yeşil Ödül kazananları da kutlanıyor.

Kazananların tam listesini Sappi Yılın Avrupalı Matbaacıları’nda bulabilirsiniz. Sappi Yılın Avrupalı Matbaacıları ödülleri matbaacıların en iyi sonuçlara ulaşması için en iyi süreçleri, en iyi kağıtları ve en iyi uzmanlık ve grafik malzeme kombinasyonlarını bulma konusunda teşvik ediyor. En iyiyi sunan matbaacıların ödüllendirilmesi ve baskı mükemmelliği açısından daha yüksek standartların oluşturulması Sappi için büyük öneme sahip.

2014 Yılın Avrupalı Matbaacıları Yarışması ile ilgili duyurular gelecek aylarda yapılacak.