Anasayfa » Dijital » Saypaş Etiket, Heidelberg Versafire CV-5 Renk ile Dijital Baskıda Yenilikçi Seçenekler Sunuyor
Saypaş Etiket

Saypaş Etiket, Heidelberg Versafire CV-5 Renk ile Dijital Baskıda Yenilikçi Seçenekler Sunuyor

İstanbul-Yenibosna’da faaliyet göstermekte olan Saypaş Etiket, 1979 yılından bu yana dokuma etiket, matbaa ve sticker etiket konularında kalite ve müşteri odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Çemberlitaş’ta baskı etiket üreticisi olarak başladıkları ticaret hayatlarında kısa süre içerisinde Merter’deki tesislerinde ve sonrasında yeni makine yatırımları ve 40’ı aşkın çalışan sayısı ile 1998 yılında Yenibosna, Doğu Sanayi Sitesi’nde 1500 m2’lik 4 katlı binasında faaliyet gösterdi.

Ağırlıklı olarak ihracata yönelik müşteri portföyüne sahip olan Saypaş, etikette tasarımdan sevkiyata tüm işlemleri kendi bünyesinden gerçekleştirmektedir.

Ofset baskı bölümünde; 2 renkli Heidelberg Speedmaster SM 74 ve yine tek renkli ve 2 renkli Heidelberg Speedmaster SM 52 ile 2016 yılı sonunda yeni olarak aldıkları Polar kesim makinesi bulunmaktadır.

Dijital baskı alanında bu yıl ortalarında yenilikçi ve desteği güçlü tedarikçi arayışı içerisine giren Saypaş, gerçekleştirdiği görüşmeler sonucu 5 renk (CMYK+Lak, opak beyaz veya neon sarı) baskı özellikli Heidelberg Versafire CV modeli yatırımını yaptı.

Beşinci Renk Ünitesi Çeşitliliği ve Avantajı ile Heidelberg Versafire CV

Esnek ve çok yönlü olarak Versafire CV, yüksek opaklık ile ekstra beyazı ve neon sarı rengi, tam alan veya spot lak olarak lak tonerini sunan sınıfındaki tek dijital baskı makinesidir. Esnek kullanım sağlayan spot renkler arasında geçiş yapmak hızlı ve kolaydır.

Versafire CV, yenilikçi lazer teknolojisi sayesinde keskin, yüksek çözünürlüklü baskılar sunar. Belirgin bir artı nokta olarak kullanılan renkli toner ultra-ince partiküller sayesinde keskin, düzgün sonuçlar sunar. Diğer etkileyici özellikler arasında geniş bir renk skalası ve düşük bir erime noktası bulunur. Bu, ofset baskıda elde edilene yakın bir görüntü ve renk kalitesiyle plastikler gibi her türlü malzemeye baskı yapmayı mümkün kılmaktadır.

Versafire CV ayrıca, zorlayıcı diğer materyallerle de kendisine özgü özelliklerini sergilemektedir. Düzgün iletimi sağlayan, örneğin nemli içeriği yüksek olan kağıtlarda düzgünleştirme işleviyle donatılabilir. Sentetik folyolar gibi sorunlu malzemeleri güvenilir şekilde beslemek için isteğe bağlı bir emici besleyici mevcuttur.

Saatte 2,700/A3 sayfalık baskı hızı, yüksek kalite standartları ve geniş fonksiyonları ile Versafire CV, kendi performans sınıfında yeni standartlar belirlemektedir.

Versafire CV’de ön/arka baskı dahil 360 gr/m² malzemelere baskı yapılabilmekte olup. Banner baskıda 70 cm uzunluğa ve 300 gr/m²’ye kadar olan malzemeler yüksek baskı keskinliği ve kalitesi ile işlenebilmektedir.

#SaypaşEtiket #Heidelberg #VersafireCV #ArdaSayraç #ErtanTaşkın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*