Anasayfa » Dijital » Screen 2017 @Hunkeler Innovationdays

Screen 2017 @Hunkeler Innovationdays

SCREEN GP 2017 Hunkeler Innovationdays’de yenilikçi Truepress Jet520 serisi yüksek hızlı bobin beslemeli inkjet baskı makinelerinin en son modellerini sergiledi ve ürünlerin önemli yeni özelliklerini ve işlevlerini tanıttı.

Firmanın en önemli ürünü olan Truepress Jet520HD baskı makinesinde, esnekliği ve maliyeti arttıran yeni inkjet mürekkepler kullanıldı. Böylece standart ofset kaplanmış kağıt üzerine yapılan baskılarla güçlü sistemin verimliliği ilk defa gösterildi. Yaşanan bir diğer ilk de, değişik tabaka uzunluklarında otomatik kesme ve istif işlemi amacıyla makinenin Hunkeler bobinden istife çözümünün Dynacut işlevi ile entegre edilmesi oldu.

SCREEN geçen yıl yapılan drupa’da Truepress Jet520NX modelinin duyurusunu yapmış ve HID2017’de bu makine ticari olarak piyasaya süreceğini duyurmuştu. Yeni, geliştirilmiş 5 inç baskı kafası modülü ile donatılan ürün 1.200 dpi ile gelişmiş mürekkep hacmi kontrolü ile maksimum 600 dpi çözünürlüğü destekliyor.  Bu baskı makinesinde, “beşinci renk” için ekstra bir baskı kafası bulunuyor ve bu da MICR siyah mürekkebin ve diğer özel mürekkeplerin kullanılmasına imkan sağlıyor. Truepress Jet520NX HID2017’de, HL6 lazer modülü bulunan Hunkeler bobinden istife çözümüne yakın hat olarak entegre edilerek katma değerli transactional uygulama baskısı yapılıyor.

Screen-TruepressJet520NXSon olarak, her öğenin sayfa boyutu ve hacmi açısından değişiklik gösterdiği kompleks, kişiselleştirilmiş direkt mail ve kitapların üretilmesini otomatikleştiren yeni ön uç işlevselliği de ilk defa bu etkinlikte gösterildi. Screen ayrıca sayfaları farklı boyutlarda ve hacimlerde olan kitapların ciltleme işleminin otomasyonunu göstermek amacıyla Horizon standında da yer aldı.

#Screen #TrueJetPressNX #TrueJetPressHD #SürekliBesleme #DijitalBaski #BobinBeslemeDijital #Inkjet #HID17 #HunkelerInnovationdays #Hunkeler