Anasayfa » Aktüel » Screen, Elektroser ile Satış Ortaklığı Anlaşmasını Duyurdu

Screen, Elektroser ile Satış Ortaklığı Anlaşmasını Duyurdu

Screen, Elektroser ile Türkiye Distribütörlüğü konusunda ortaklık sözleşmesinin yürürlüğe girdiğini duyurdu. İlgili sözleşme uyarınca Elektroser, Screen Truepress Jet L350UV+ serisi dijital etiket baskı sistemleri ile Truepress Jet520HD yüksek çözünürlüklü dijital inkjet web baskı sistemlerinin Türkiye Distribütörü oldu.

Elektroser’in Genel Müdürü Öncü Güyer: “Gerek endüstri, gerekse bölgesel bilgi birikimimiz Screen müşterilerine yüksek üretkenlik, etkinlik ve en üst kalitede ticari ve satış sonrası destek verme konusunda imkan vermektedir. Elektroser’in temel odağı baskı tedarikçisi konumundaki müşterilerine, Türkiye ve çevre ülkelerde dijital etiket ve ambalaj basımı konularında, dijital dönüşüm danışmanlık hizmeti sunmaktır”, diyor.

 

Screen Truepress Jet L350UV+ ve Truepress Jet L350UV+LM yüksek performanslı dijital etiket baskı sistemleri. Her iki sistem de dakikada 60 metre baskı hızı ile güvenilir ve sürekliliği sağlanabilen renklerin basımını sağlamaktadır. Screen Truepress Jet520HD ise yüksek çözünürlüklü bir inkjet web baskı sistemi. Özellikle yayıncılık ve ticari baskılarda beklenen yüksek kalitedeki renk, metin ve zemin baskıları, hiçbir astar ya da lak uygulaması olmadan standart ofset kuşe kâğıtlara yapabilmektedir.

Bu baskı sistemi 1,200 dpi gerçek çözünürlükte ve çok hassas damla büyüklükleri ile dakikada 150 metre hız ile baskı yapabilmektedir.

Güyer, açıklamasının devamında, “Screen, basım dünyasında özellikle ürünlerinin çok kaliteli ve güvenilir olması ile çok iyi bilinen ve saygı duyulan bir firmadır. İnkjet baskı teknolojisinin gelişiminde çok heyecan verici bir süreçten geçiyoruz ve Screen ile beraber çalışarak Türkiye’deki satışların geliştirilmesine odaklanacağız.” ifadelerine yer verdi.

Screen Bölge Satış Direktörü Mark Sherman ise bu ortaklık ile ilgili olarak, “Elektroser Türkiye’deki hedeflerimize mükemmel uyan bir distribütör. Onların bilgi birikimi ve tecrübesi, her iki firma arasındaki işbirliğinin sağlanması konusunda çok kritik önem oynayacak ve uzun ve başarılı bir ortaklık beklentimizi karşılayacaktır inancındayım!” dedi.

 

#Screen #ScreenEurope #OncuGuyer #Elektroser #DijitalBaski #Etiket #TakanoriKakita #MarkSherman