Anasayfa » Aktüel » Sektörün lider tedarikçileri en son yenilikleri Gulf Print & Pack 2013’e getiriyor

Sektörün lider tedarikçileri en son yenilikleri Gulf Print & Pack 2013’e getiriyor

Bu fuarda en son teknolojiler görülecek ve daha iyi bir işletmenin nasıl inşa edilebileceği hakkında bilgi edinilecek.

Baskı ve ambalaj sektörünün en prestijli tedarikçileri ve üreticilerinin çoğu yeniliklerini 8-11 Nisan tarihleri arasında Dubai’de yapılacak olan Gulf Print & Pack 2013’de sergileyecek. Dubai Dünya Ticaret Merkezinde yapılan Gulf Print & Pack, Canon’un altın sponsor ve en büyük fuar ortağı olduğunu duyurmaktan gurur duyuyor.

MENA bölgesindeki baskı ve ambalaj piyasalarına özel bir fuar olan Gulf Print & Pack 2013 için kayıtlar başladı. Ticari matbaa ve ambalaj matbaalarını, marka sahiplerini ve tasarımcıları hedef alan fuarın 9 bin ziyaretçi çekmesi bekleniyor. Bu seneki fuarda Canon, Bobst Group, Colourbyte, Flint Group, Green Graphics, Kodak, Nilpeter, Saga Digital, Sealed Air, SISTRADE ve Xeikon dahil 300’den fazla katılımcı yer alacak.

Planlanan çok sayıda yeni ürün tanıtımının yapılması için Gulf Print & Pack 2013’den daha iyi bir yer olmadığını belirten Gulf Print & Pack Etkinlik Müdürü Mike Simmonds, sözlerine şöyle devam etti: “Bu fuarda en son teknolojiler görülecek ve daha iyi bir işletmenin nasıl inşa edilebileceği hakkında bilgi edinilecek. Fuar ziyaretçileri, çok farklı baskı altı malzemeli ve dijital baskı makineleri dahil en yeni makinelerin canlı ve gerçek zamanlı gösterimlerini izleyecek. Bunu yanı sıra, en yeni küresel baskı ve ambalaj trendleri ile teknolojileri hakkında bilgi sahibi olacak. Ayrıca buna ilave olarak, sektörün en üst düzey yöneticilerinden bazıları ile görüşülebilecek ve maliyetlerin indirilmesi, tedarik zinciri ile işletme verimliliğinin iyileştirilmesi için yeni yollar konusunda görüşülecek, niş piyasalara yönelerek yeni fırsatlar keşfedilecek.”

Gulf Print & Pack fuarının Orta Doğu baskı sektörü için kilometre taşı olan ve Canon Orta Doğu’nun büyük bir istekle katıldığı bir fuar haline geldiğini belirten Canon Orta Doğu Pazarlama Müdürü Hendrik Verbrugghe, sözlerine şöyle devam etti: “Canon bu seneki fuarda şimdiye kadarki en büyük varlığı göstererek Océ ürünleri dahil tüm ürün serilerini sergileyecek ve profesyonel baskı piyasasına sunduğu taahhütleri vurgulayacak. Gulf Print & Pack 2013 fuarında 1000 metre kare alana sahip olacak olan Canon standında çok çeşitli ürünler ve geniş format baskı sistemleri ile çözümleri sergilenecek.”

“Canon, müşteri ihtiyaçların anlaşılması ve işletmelere değer katma taahhüdümüze dayanarak bu sene dikkatini dikey piyasa anahtar teslim çözümlere ve uygulamalar için geliştirilmiş yeni fikirlere odaklanacak. Sürekli olarak olağan üstü profesyonel baskı teknolojine sahip ürünler, çözümler ve işletme geliştirme araçları geliştiren Canon, bu şekilde profesyonel matbaacıların işletmelerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Gulf Print & Pack 2013 fuarını Orta Doğu matbaa müşterileri için geliştirilmiş fikirlerini ortaya koymak için bir platform olarak kullanacak olan Canon işletmeler için özel çözümler sunacak.

Gulf Print & Pack 2013 fuarına giriş ücretsiz. http://www.gulfprintpack.com/ adresini ziyaret ederek ön kayıt yaptırabilirsiniz.