Anasayfa » Sarf Malzeme » Sun Chemical InterTech™ Teknoloji Ödülünü Aldı

Sun Chemical InterTech™ Teknoloji Ödülünü Aldı

Sun Chemical, SunPak™ LMQ (Düşük Akış Kalitesi) ürünleriyle baskı sektöründeki en büyük başarılardan biri olan InterTech™ teknoloji ödülünü aldı.

Her yıl Amerikan Baskı Endüstrisi tarafından verilen InterTech ödülü, grafik sanatlarında ve diğer ilgili sektörlerde önemli bir etkiye sahip olması beklenen özgün ve yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesini ödüllendiriyor.

Sun Chemical’ın SunPak LMQ ürünleri, marka sahiplerinin paketleme sırasında karşılaştıkları, paket yapısındaki materyal bileşiklerinin, gıda ürünlerine veya çevreye sızabilme riskiyle başa çıkmaya yardımcı oluyor. SunPak LMQ mürekkepleri çok düşük bir koku, istenmeyen lezzet ve akış düzeyleri gösteriyor ve gıda, ecza ve tütün ürünlerine yönelik akıntı sorunlarını giderecek çözümler arayan marka sahiplerine ve konvertörlere kapsamlı çözümler sunuyor.

Sun Chemical çözümleri, konvertörlerin en büyük ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için kimyayı, baskı hazırlık prosedürlerini, litografik rehberliği ve analitik desteği bir arada sunuyor.

North American Inks, Sun Chemical Genel Müdürü Charles Murray; “SunPak mürekkeplerinin InterTech Teknoloji Ödülü’nü almasından ötürü büyük heyecan duyuyoruz” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: “Düşük akış ve gıda güvenliği meselelerinin önemi elbette Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek artacak. Sun Chemicals da, müşterilerinin daima düzenlemelere ve gıda güvenliği yükümlülüklerine uyduklarından emin olmalarını sağlamaya kendini adamıştır.”

Sun Chemical’ın başarısı, Ekim ayında gerçekleşecek olan 2012 Premier Print Ödülleri galasında tüm endüstri liderlerinin önünde ödüllendirilecek.