Anasayfa » Sarf Malzeme » SunChemical Düşük Migrasyonlu Mürekkep Ürün Grubuyla InterTech™ Teknoloji Ödülünü Aldı

SunChemical Düşük Migrasyonlu Mürekkep Ürün Grubuyla InterTech™ Teknoloji Ödülünü Aldı

Sun Chemical, SunPak™ LMQ (Düşük Migrasyon Kalitesi) ürünleriyle baskı sektöründeki en büyük başarılardan biri olan InterTech™ teknoloji ödülünü aldı.

Her yıl Amerikan Baskı Endüstrisi tarafından verilen InterTech™ ödülü, grafik sanatlarında ve diğer ilgili sektörlerde önemli bir etkiye sahip olması beklenen özgün ve yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesini ödüllendiriyor.

Sun Chemical’ın SunPak LMQ ürünleri, marka sahiplerinin ambalajlama sırasında karşılaştıkları, ambalaj yapısındaki materyal bileşiklerinin, gıda ürünlerine veya çevreye sızabilme riskiyle başa çıkmaya yardımcı oluyor. SunPak LMQ mürekkepleri çok düşük koku, tat ve migrasyon düzeyleri gösteriyor ve gıda, ecza ve tütün ürünlerine yönelik migrasyon sorunlarını giderecek çözümler arayan marka sahiplerine ve matbaacılara kapsamlı çözümler sunuyor.

Sun Chemical çözümleri, matbaacıların en büyük ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için kimyayı, baskı hazırlık prosedürlerini, litografik rehberliği ve analitik desteği bir arada sunuyor.

North American Inks, Sun Chemical Genel Müdürü Charles Murray; “SunPak mürekkeplerinin InterTech™ Teknoloji Ödülü’nü almasından ötürü büyük heyecan duyuyoruz” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: “Düşük Migrasyon ve gıda güvenliği meselelerinin önemi elbette Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek artacak. Sun Chemical da, müşterilerinin daima düzenlemelere ve gıda güvenliği yükümlülüklerine uyduklarından emin olmalarını sağlamaya kendini adamıştır.”

Sun Chemical’ın başarısı, Ekim ayında gerçekleşecek olan 2012 Premier Print Ödülleri galasında tüm endüstri liderlerinin önünde ödüllendirilecek.