Anasayfa » Dijital » swissQprint’in LED Ailesinin Yeni Üyesi; Oryx LED
swissQprint’in

swissQprint’in LED Ailesinin Yeni Üyesi; Oryx LED

Türk baskı pazarında Pigment Reklam tarafından temsil edilen swissQprint, LED modellerine bir yenisini ekledi. Mayıs 2017’de gerçekleştiren FESPA Digital 2017 fuarında Nyala LED ve Impala LED modellerini tanıtan swissQprint, Kasım 2017’de Oryx LED modelini pazara sunmaya hazırlanıyor.

Nyala LED ve Impala LED ile üst/ endüstriyel ve orta sınıf baskıcılara yeni avantajlar getiren firma, Oryx LED ile baskı işinde düşük hacimle çalışan firmaların daha fazla kârlı işlere odaklanmasına yardımcı olacak.

Düşük Hacimde Yüksek Kalite İçin Geliştirildi

swissQprint’inswissQprint’in pazarda kabul görmüş modeli Oryx, rafine bir mekanik altyapı üzerinde geliştirilerek, çevre dostu ve son derece ekonomik LED teknolojisine dönüştü. Yeni Oryx LED modeli, düşük hacimlerde yüksek kalitede baskı gerçekleştiren bir baskı makinesidir. 2,5x2m flatbed baskı makinesi saatte maksimim 65 metrekare üretkenliğe sahip ve 9 adet serbestçe yapılandırılabilen renk kanalı ile tesislere yeni baskı olanakları sunuyor.

swissQprint’in ilk nesil Oryx ve 2. nesil Oryx2’yi takiben LED kürleme teknolojisine sahip Oryx LED pazarla buluşmasına az kaldı. LED teknolojisinin net avantajları dikkat çekiyor; LED sistemler çevre dostu olmakla birlikte ekonomiktir. Bu makineler cıva atığı veya ozon emisyonu üretmezler. İlaveten, kesinlikle lamba bakımına ihtiyaç duymaz ve mütevazi bir güç tüketimi sağlar. Buna karşılık toplam sahip olma maliyeti de düşüktür.

Geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında, Oryx LED çok daha geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve düşük ısı emisyonu sayesinde malzeme kullanımı ile ilgili daha az sorun gösterir.

Tüm bunların yanı sıra, Oryx LED, kaya gibi sağlam bir altyapıya dayanıyor. Taşıma ve baskı sistemi mekaniği, önceki modellerden daha yüksek bir hassasiyete sahiptir, bu nedenle baskı işlemi daha hassastır.

Düşük hacimlerdeki yüksek kalite taleplerine ulaşmakta Oryx LED, kesin sizin çözümünüzdür. Oryx LED, 2,5×2 metre baskı yatağına sahip ve saatte maksimum 65 metrekare baskı hızına sahip. Baskı işini son derece özenle yürüten, ekonomik ve kullanıcı dostu bu yeni model, Kasım 2017’den itibaren satışa sunulacak.

#swissQprint #PigmentReklam #OryxLED #LEDkürleme #FESPADigital2017 #NyalaLED #ImpalaLED