Anasayfa » Aktüel » Toyo Matbaa Mürekkepleri Propak East Africa 2018 Fuarı’ndaydı

Toyo Matbaa Mürekkepleri Propak East Africa 2018 Fuarı’ndaydı

Toyo Ink Group’un üyesi olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, ambalaj teknolojilerine yönelik bölgenin en büyük ve kapsamlı fuarı olan Propak East Africa 2018 Fuarı’na katıldı. 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Nairobi, Kenya’da bulunan Kenyatta Uluslararası Konferans Merkezinde üç gün süren fuar boyunca Afrika’daki ambalaj firmalarına ve marka sahiplerine uluslararası regülasyonlara uyumlu ve verimlilik gereksinimlerini karşılayan farklı ürün gruplarından oluşan geniş ambalaj çözümlerini sundu.

Her türlü baskı malzemelerine uygun, yüksek performanslı mürekkep ve kaplama sistemleri ile birlikte, gıda, içecek ve endüstriyel uygulamalar geliştirilen Toyo Ink Group bünyesinde yer alan laminasyon tutkalları, masterbatch, pigment ve inkjet gibi ürün grupları da ambalaj yenilikleri olarak fuarda ziyaretçilere tanıtıldı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup BENLİ “TOYO Matbaa Mürekkepleri olarak ilk kez Propak East 2018 fuarına katıldık. Bizim için oldukça heycanlı ve başarılı bir fuardı. Geçtimiz sene de yine ilk kez katıldığımız Propak West Africa fuarından da olumlu dönüşler elde ettik. Hedef bölgelerimiz arasında yer alan Afrika’da bilinirliğimizi artırmak için önemli bir fırsattı ve bu bölgede yeni pazarlara ulaşmak için ilişkilerimizi güçlendirmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

 

#TOYO #ToyoInk #ToyoMatbaaMurekkepleri #ambalaj #ProPack #Murekkep