Anasayfa » Aktüel » Toyo Matbaa Mürekkepleri Rosupak Fuarına Katıldı

Toyo Matbaa Mürekkepleri Rosupak Fuarına Katıldı

Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezine sahip olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, 26 – 29 Haziran tarihleri arasında Moskova’da gerçekleşen Rosupack 2018 Fuarı’nda yeni ürün gruplarını tanıttı.

Toyo Ink Group bünyesinde yer alan TOYO Matbaa Mürekkepleri, ambalaj teknolojilerine yönelik bölgenin en büyük ve kapsamlı fuarı olan Rosupack 2018 Fuarı’nı başarı ile tamamladı. 26-29 Haziran da üç gün süren fuar boyunca Toyo Matbaa Mürekkepleri, Rusya’daki ambalaj firmalarına ve marka sahiplerine uluslararası ve Rusya regülasyonlara uygun ve verimlilik gereksinimlerini karşılayabilen farklı ürün gruplarından oluşan geniş ambalaj çözümlerini sundu.

Uluslararası ambalaj endüstrisini bir araya getiren Rosupack 2018 Fuarı’nda, Toyo Matbaa Mürekkepleri her türlü baskı malzemelerine uygun, yüksek performanslı mürekkep ve kaplama sistemleri ile birlikte Toyo Ink Group bünyesinde bulunan gıda, içecek ve endüstriyel uygulamalar için geliştirilen laminasyon tutkalı, plastik renklendiriciler (masterbatch), inkjet gibi ürün gruplarını da toplam ambalaj çözümleri olarak fuara katılan ziyaretçilere tanıttı.

Dünyanın en büyük ambalaj fuarları arasında olma özelliği taşıyan Rosupack’a ilk defa katılan Toyo Matbaa Mürekkepleri sağladığı başarı ile Avrupa, Afrika ve Rusya bölgeleri için üretim üssü olma  hedefini global arenada bir kez daha göstermiş oldu.

 

#TOYO #ToyoMatbaaMurekkepleri #Murekkep #Rosupak