Anasayfa » Aktüel » Toyo Matbaa Mürekkepleri, Yurt Dışı Bayileri ile Kuşadası’nda buluştu.

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Yurt Dışı Bayileri ile Kuşadası’nda buluştu.

Pazarın lider oyuncuları arasında yer alan ve Toyo Ink Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Toyo Matbaa Mürekkepleri, 4-7 Nisan tarihlerinde yurt dışı bayileri ile Kuşadası Korumar De Luxe Hotel’de buluştu. 25 ülkeden, 51 kişinin katıldığı bayi toplantısı açılış konuşmaları, eğitimler ve Agean Band ekibinin sahne aldığı gala yemeği ile son buldu.

Açılış toplantısında konuşan Toyo Matbaa Mürekkepleri Yönetim Kurulu Başkanı Koji Wada, Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin gelecek planlarından, yatırımlarından ve öne çıkan hizmetlerinin yanı sıra sözlerine Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin bugünlere gelmesinde payı olan ekibe ve iş ortaklarına sunduğu teşekkür ile konuşmasını sonlandırdı.

Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin İhracat ve İş Geliştirme Müdürü Gökmen Arar, “İhracatta neredeyse başlangıç noktasındayken, şimdi hedeflerimizin üzerinde ilerliyoruz. Bunu birlikte geliştirdik ve sektörde bizi çok büyük bir potansiyelin beklediğinin farkındayız ve yeni pazarlarda ilerlememizi sürdüreceğiz. Toyo Matbaa Mürekkepleri’ne emek veren siz değerli bayilerimize ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli “amacımız hem ürün hem de sunduğumuz hizmetler ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına anlık çözümler değil onları destekleyen ve kalıcı çözümler sunmaktır. Şu an 24 ülkeye ulaşan bir ihracat ağımız var ve bu global ağı ulaşmak istediğimiz pazarlar ile genişletmeyi hedefliyoruz. Hedeflerimize ulaşırken ekip arkadaşlarımıza ve değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezine sahip olan Toyo Matbaa Mürekkepleri’nin Ar-Ge ve Teknik Destek Uzmanları tarafından Likit Mürekkepler, Metal Ambalaj Mürekkepleri ve Sistemleri, Sheet-Fed Ofset Mürekkepleri, Laminasyon Tutkalları, Dijital Mürekkepler ve Pigment üzerine sektörel eğitimler verildi ve ürün grupları tanıtıldı. Gerçekleştirilen eğitimlere ek olarak Toyo Ink Group bünyesinde yer alan Toyo Ink Japonya, Toyo Chem ve Toyo Morton’dan alanında uzmanlar tarafından bayi toplantısına özel sunumlar gerçekleştirdiler.

 

#TOYO #ToyoMatbaaMurekkepleri #YakupBenli #GokmenArar #KojiWada #Murekkep