Anasayfa » Baskı Sonrası » Türkiye’de Bir İlk Gerçekleşiyor SOMTAŞ Avrupa’da
Türkiye’de Bir İlk Gerçekleşiyor SOMTAŞ Avrupa’da

Türkiye’de Bir İlk Gerçekleşiyor SOMTAŞ Avrupa’da

 

Türkiye’de Bir İlk Gerçekleşiyor SOMTAŞ Avrupa’da

POLONYA AMIPACK Agata Zygmunt Firması Genel Müdürü Miłosz Zygmunt; SOMTAŞ’ın Bag Master In Line modeli Kağıt Çanta Makinesi’ni tercih etme nedenlerini anlatıyor: “Firmamız Polonya’nın en büyük kağıt ambalaj üreten firmalarından biri. Uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz . Üretimini yaptığımız ürünlerde öncelikli hedefimiz kalite. Bu bizim için çok önemli. Müşteri odaklı çalışmayı amaçlayan bir firmayız müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabileceğimiz üretim yapmak bir numaralı işletme politikamız. Bu yüzden uzun araştırmalarımız sonucunda SOMTAŞ firmasının Türkiye de bizim üretimde kullanacağımız makineleri ürettiğini öğrendik ve kendileri ile yeni bir yatırım yapmak için çalışmalara başladık. Ambalaj fuarında makinelerini test etme fırsatını yakaladık. Üretim yaptıkları tesislerini tanıma fırsatı bulduk ve piyasadan aldığımız olumlu referanslar bu ürünü tercih etmemizin en önemli sebeplerinin başında gelir.
Değer; İşimizin her yönlü  mümkün olan en yüksek değeri, müşterilerimize teslim etmeyi hedefliyoruz Bu nu hedeflerken  Biz mümkün olan en düşük maliyetle en yüksek kaliteli ürünler üretmek en büyük çabamız.
Fiyat; Laminayson konusundaki tecrübesini duyduk  bizim işimizde laminasyon önemli değil biz kağıt çanta üreten bir firmayız o sebeple laminasyon alanında bu kadar başarı yakalamış bir firmanın ambalaj 2011 fuarında sergilediği BAG MASTER IN LINE ürününü incelerken bu kriterleri de göz önünde bulundurduk. Fuar boyunca takip ettiğimiz bu ürünün piyasa araştırmasını yaptığımızda dünya genelinde çok rekabetçi bir fiyat mevcuttu. SOMTAŞ sayesinde bu fiyat rekabetini kırmayı başardık ve ürünü tercih etmemizdeki etkenlerden birisi olmuştur.
Kalite ve Deneyim Ambalaj işi deneyim ister. Uzun yılların getirdiği sektör tecrübesi  uzman ekip ve yönetim şekli SOMTAŞ firmasının üretimini yapmış olduğu BAG MASTER IN LINE serisine olan güveni bize vermiş olduğu taahütler ile bir kez daha ispatladı. Ürünlerinin Avrupa Standartları çerçevesinde üretmiş olması ve INCOTERMS 2000 Garantisi vermesi zaten bunun bir ispatı.
Kurulum Eğitim ve Teknik Servis; Somtaş makinesi ile ilgili kurulum ve eğitim sürecini istenilen zamanda eksiksiz olarak yerine getirdi. Bunun bizim beklediğimizden de önce ve hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bir kez daha gördük ki Bu ürünü almamız çok doğru bir seçim. İkinci bir yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bu yönde yine tercihimiz SOMTAŞ firmasının makineleri olacaktır. Ayrıca SOMTAŞ’ın teknik ekibine de buradan sizin aracılığınla teşekkür etmek üstiyoruz.”