Anasayfa » Aktüel » Üniversiteler TOYOINK ’te Buluşuyor

Üniversiteler TOYOINK ’te Buluşuyor

Toplum ve çevre ile uyum içinde sorumlu bir kurum anlayışıyla hareket eden TOYOINK, sürdürülebilirliğe ve gençlere verdiği önem doğrultusunda üniversite öğrencileri ile bir araya geliyor.

Üniversite öğrencileri profesyonel hayata adım atmadan önce gerçekleştirdikleri sektörel & teknik gezilerini İnovaLİG ikinciliği ile dikkatleri üzerine çeken TOYO Matbaa Mürekkepleri’ne yaptı.

 İstanbul-Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği gibi üniversitenin farklı  mühendislik fakültesi öğrencileri,  İzmir Ekonomi Üniversitesi  Endüstri Mühendisi öğrencileri,  İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksek Okulu öğrencileri ve Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Bölümü öğrencileri TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin Manisa’da bulunan fabrikasına sektörel & teknik gezi  gerçekleştirdi.

GAZİANTEP-ÜNİVERSİTESİ

Öğrenciler gelecek yaşamları için önemli olan IK süreçleri, AR&GE,  teknik işleyiş, ihracat, planlama ve lojistik depertmanları hakkında birçok bilgiye ulaşmanın dışında mürekkep ve mürekkep pazarına ait merak ettikleri tüm sorulara cevap buldu. TOYO Matbaa Mürekkepleri İnsan Kaynakları, Planlama& Lojistik, Ar&Ge ve Üretim departmanlarının yöneticileri bilgi ve deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı. Öğrencilerin edindikleri teknik bilgilere ek olarak , TOYO Matbaa Mürekkepleri, öğrencilere  Ar&Ge ve üretim alanına girmelerine fırsat sağlayarak işin mutfağı hakkında onların somut fikir sahibi olmalarını sağladı.

#TOYOink #TOYO #ToyoMatbaaMurekkepleri #Murekkep #Ink #InovaLIG #IstanbulUniversitesi #GaziantepUniversitesi #Matbaa #YakupBenli #Egitim