Anasayfa » Etiket » UPM Raflasec, Güvenlik Etiket Ürün Serisini Piyasaya Sürüyor
UPM

UPM Raflasec, Güvenlik Etiket Ürün Serisini Piyasaya Sürüyor

Yeni Raflasec serisi güvenlik etiketleme malzemeleri yeniden niteliklendirme gereksinimleri için 30 aylık bir vitrin süresi vaat ediyor, bununla birlikte, imalat tarihinden itibaren 2 yıllık bir raf ömrü oluyor ve gelecekteki her türü değişikliğin altı ay önceden bildirilmesi gerekiyor.

Dört yeni malzemenin güvenlik, sahtecilikle mücadele ve kurcamalaya karşı dayanıklılık özellikleri açısından farklılıklar görülüyor. Raflasec Holo Security, security cuts ile birleştirilebilen göz alıcı holografik bir malzeme. Bu sayede etiket kurcalandığında bozuluyor. Malzemenin göz alıcı görünümü, onu lüks ambalaj uygulamaları için ideal bir seçim yapıyor. Raflasec Fibres, UV ışığı altında doğranmasına imkân sağlayan, görünen ve görünmeyen fiberler içeriyor. Bu malzemenin kimyasal duyarlılaştırma özelliği, kimyasallarla çıkartılmaya kalkışılması durumunda renk değiştirmesini sağlıyor. Bununla birlikte, düşük dahili mukavemeti, biri çıkarmaya çalıştığında etiketin kolayca yırtılmasını sağlıyor. Raflasec Seal de kolayca yırtılıyor ve yatırım maliyeti düşük, opaklığı ve basılabilirliği yüksek oluyor. Raflasec Chameleon, kopyalanması imkansız, benzeri olmayan mor-yeşil renk değiştiren bir malzeme. Çıkartıldığında rengi değişiyor ve yeniden uygulama yapılamıyor, kuru soyulma özelliği sayesinde arkada yapışkan artıkların kalmamasını sağlıyor.

Raflasec Holo Security ve Raflasec Chameleon’un her ikisi de UPM Raflatac’s Small Roll Service’dan daha az miktarlarda sipariş edilebiliyor. Bu da basınca karşı hassas etiket malzemelerinin stok miktarlarının daha az olmasını sağlıyor

UPM Raflatac segment müdürü Thomas Treichel şunları söyledi: “Yeni Raflasec serisindeki ürünler için sunduğumuz değişim yönetimi garantisi imalatçılar için tedarik dengesi sağlıyor ve ön yeterlilik ihtiyacını azaltıyor. Serideki tüm ürünler bütünüyle küresel tedarik zincirimiz, birinci sınıf uzmanlığımız ve kapsamlı müşteri desteğimiz ile destekleniyor. Bu da güvenlik etiketleri konusunda kafamızın rahat etmesiniz sağlıyor.”

#UPMRaflasec #Etiket #ThomasTreichel  #RaflasecHoloSecurity #RaflasecChameleon #UPMRaflatac’sSmallRollService #Güvenli

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*