Anasayfa » Ambalaj » Videojet ’in 2017 Yılında Odak Noktası Yenilikçilik

Videojet ’in 2017 Yılında Odak Noktası Yenilikçilik

Videojet interpack’de maksimum çalışma zamanı, benzersiz güvenilirlik ve çarpıcı toplam sahip olma maliyetleri sunmak amacıyla tasarlanmış, temelinde üç farklı teknoloji bulunan dört adet yeni ürün sergilemişti. Bu dört yeni sistem gelişmiş teknolojileri öncekinden bir adım daha ileriye taşıyor, operatörlerin üretim ile ilgili faaliyetlere daha fazla odaklanması amacıyla süreçleri basitleştiriyor.  

Yeni Videojet 1860 continuous inkjet (CIJ) printer belirlenen üretim hattı sorunlarının doğrudan sonucu olarak geliştirildi. 1860’da gelişmiş üretkenliğe yön veren güçlü bütünleşik zekası ve sezgisel etkileşim özellikleri bulunuyor. Bunun anahtarı, operatörlere tek bir düğmeye dokunarak dünyanın en geniş teknik uzman hizmet ağına doğrudan erişim imkanı veren bir uzaktan hizmet olan VideojetConnect™.

Videojet Türkiye Bölge Satış Temsilcisi Emre Gökhan Gök, dört yeni ürünün de şaşırtıcı derecede yenilikçi olduğunu, söylüyor. Gök, özellikle 1860 CIJ yazıcının kolay kullanımına dikkat çekerek ambalaj markalamanın dakikalarla sınırlı çok kısa bir eğitim sonrası her operatör tarafından kontrol edilebilir hale gelmesinin önemli olduğunu söylüyor. Gök’e göre Türkiye pazarında en fazla geri beslemeye sebep olacak bu ürün kısa sürede önemli mesafe kaydedebilir.

Videojet Türkiye Bölge Satış Temsilcisi Emre Gökhan Gök

Videojet Türkiye Bölge Satış Temsilcisi Emre Gökhan Gök

 

Videojet teknisyenleri, anında tavsiye vermek ve uzaktan sorun çözmek için doğrudan hatta bağlanıyor. Bu da anında düzeltici adımı atmalarına imkân sağlıyor ve şirket bünyesindeki bakım ekiplerine güveni en aza indiriyor. Sıfır ayarlama baskı kafası nozulu ve ilave bir %20 akışkan tutan bir emniyet rezerv tankı da dahil olmak üzere birçok dahili özellik, %99,8 kullanıma sunulmasına yardımcı oluyor. Bu daha gelişmiş akıllı baskı, müşterilere, en az düzeyde müdahaleyle yüksek kaliteli kodlama yapma imkanı sunuyor.

Yeni Videojet 3640 CO2 Lazer

Lazer markalama sistemleri, yüksek hızlı yüksek işlem hacminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor ve yeni Videojet 3640 CO2 Lazer, karmaşık kodları en yüksek hızda, en geniş marka alanıyla işlemek üzere tasarlandı. Tozun ve nemin sorun olduğu zorlu ortamlar için uygun olan 3640 CO2 Laser günümüzün ve geleceğin kodlama ihtiyaçlarını karşılıyor. Saniyede 2 bin 100 adede kadar karakter ve saatte 150 bin adede kadar ürün basılabiliyor ve Videojet 1860’de olduğu gibi müşteriler VideojetConnect™ uzak hizmetlerinden bütünüyle faydalanabiliyor.  Laser ürün iş geliştirmeden sorumlu Sascha Ammesdörger, bebeğim dediği yeni  3640 CO2 Laser’in 3340’ın ağabeyi olduğunu, söylüyor. Cihazın hızına dikkat çeken Ammesdörfer, ilaç, tütün ve içecek markalaması için geliştirilen sistemin farklı baskı kafaları kullanarak en geniş alana baskı yapma imkanına vurgu yapıyor.

Videojet'te Laser ürün iş geliştirmeden sorumlu Sascha Ammesdörger

Videojet’te Laser ürün iş geliştirmeden sorumlu Sascha Ammesdörger

 

Yeni DataFlex® 6350 ve 6330

interpack’de Videojet’in Thermal Transfer Overprinters (TTO) serisine iki yeni ekleme yapıldığı görüldü. Yeni DataFlex® 6350 ve 6330, en yüksek kalite güvencesini sağlamak amacıyla, Videojet’in en son gelişmiş teknolojilerini kullanarak üretim duraklamalarını en aza indirmek, atıkları azaltmak ve kod hassasiyetini arttırmak için geliştirildi. Bu sistemlerde bulunan Videojet iAssure™ yazıcının beklentisi ile eşleşmesini sağlamak için basılan her kodu otomatik olarak kontrol ediyor. Ayrıca, iAssure™ baskı kusurlarını proaktif olarak belirliyor ve temizlenmesi gereken kirli baskı kafaları, kendi kendine düzelmeyen şerit kırışıklığı veya genel baskı kalitesini iyileştirmek için baskı kafasında yapılması gereken ayarlama gibi operatör müdahalesinin gerektiği yerde durumları inceleyebiliyor. Piyasada bulunan başka hiçbir TTO printer’ı bu özelliklere sahip değil.

Videojet Technologies Başkanı Chris Riley, yeni ürünlere ilişkin olarak “Videojet’in müşterilerinin ihtiyaçlarına karşısındaki taahhüdü interpack 2017’de yansıtıldı. Dört yeni teknoloji sergilenmesiyle, yeteneklerimiz eğrisinin ötesinde genişlemeye devam ediyor bu da müşterilerin kodlama ve işaretleme konusunda daha el ele yaklaşmalarına ve bunun yerine kritik üretim faaliyetlerine odaklanmasına imkân tanıyor. Videojet de üretim verimliliği, kod kalitesi, özel mürekkeplerin ve akışkanların geliştirilmesi açısından bu alanda devrim yapmaya devam ediyor. Uzmanlarımız için bu süreç her zaman devam ediyor ve bu en son yenilikleri göstermekten dolayı gurur duyuyoruz.”

 

#SaschaAmmesdörger #EmreGökhanGök #Videojet #VideojetTurkiye #Videojet3640CO2Lazer #Markalama #Coding #Ambalaj #Kodlama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*