Anasayfa » Dijital » Xeikon Güvenlik Baskısı ile Marka Korunmasını Destekliyor

Xeikon Güvenlik Baskısı ile Marka Korunmasını Destekliyor

Xeikon belge baskısı alanında lider konumda olduğunu yeniden kanıtladı ve sektörde öncü olan Xeikon 9800 duplex press ile güvenlik baskı becerilerini Hunkeler Innovation Days’de vurguladı.

Xeikon Türkiye Genel Müdürü Yalım Araser, konuyla ilgili şunları söyledi: “Transactional ve kitap üretimi alanı değişen iletişim ortamından etkilendi ve böyle olunca, sektörün önde gelen oyuncuları komşu pazarların sunduğu potansiyele yönelmeye başladı. Bu özel etkinlikte amacımız, erişim alanları dahilindeki yeni imkanları göstererek mevcut ve potansiyel müşterilerimize ilham vermek. Bu yılki etkinlikte, hassasiyet, kalite ve güvenilir veri bütünlüğü özelliklerine sahip zorlu bir güvenlik uygulamasını sergiliyoruz.”

Bu güvenlik uygulaması, yüksek değerli, kişiye özel bir giriş bileti içeren kişiselleştirilmiş bir mailer etrafında yoğunlaştı. Hedef, değişken veri, UV şeffaf toner, barkod, spot renkler, microtext, gofraj gibi güvenlik özelliklerinin sunduğu fırsatları vurgulamak. Xeikon teknolojisi bu tür yüksek değerli uygulamalarla mükemmel uyum sağlıyor.

Xeikon sorunsuz üretim için önemli olanın bilinen firmalarla ortaklık yapmak olduğunun farkında. Bu nedene de, finishing ekipmanları ile Drewsen’in güvenlik kağıtları, Agfa ve onun Arziro yazılımı ve Hunkeler ve GUK ile ekip oluşturdu.

hunkeler_2017-(115)

Xeikon 9800’ün benzersiz kalite, hız, çok yönlülük ve TCO kombinasyonu canlı üretim yapılarak gösterilecek. 21,5 m/dak (70 ft/dak) 5/5 tek geçiş duplex, bobin beslemeli makine 512 mm’e (20,2 inç) kadar olan medyalar üzerinde 1200 dpi sunuyor.

Bu sene fuara yedinci defa katıldıklarını ve sektörde önemli oranda değişiklik meydana geldiğini belirten Xeikon’da İş Geliştirme Müdürü olan Dimitri Van Gaever, “Toner teknolojimiz keskin baskı ve microtekst detayları sunuyor. Bu sektördeki müşterilerin giderek artan iş ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olabilmekten dolayı mutluyuz.” diyordu.

#Xeikon #Xeikon9800 #FlintGroup #YalimAraser #HDI17 #Hunkeler #HunkelerInnovationdays #DijitalBaskı #GüvenlikBaskisi #Matbaa #Baski