Anasayfa » Etiket » Yenilikçilik Bir Üst Seviyeye Taşınıyor… Yeniden
Again

Yenilikçilik Bir Üst Seviyeye Taşınıyor… Yeniden

Labelexpo Europe fuarında BOBST’un standını gezenler, yeni iş fırsatlarının müjdecisi olan yarının teknolojilerini deneyimleyeceklerini biliyor. Durum bu yıl da farklı değil.

25-28 Eylül’e Brüksel’de gerçekleşecek etkinlikte, çalışan ekipmanların, ilginç tanıtımların ve bağlanabilen display’lerin yer alacağı BOBST standı, en geniş sergilerden biri olacak. Stantta, tümü en son yapılandırmaya ve gelişmiş özelliklere sahip üç adet (M5X, M1 ve M6) dar ve orta en in line UV flexo baskı baskı makinesi ile gösterimlerin yanı sıra “canlı” etiket ve esnek ambalaj baskısı ile sonlandırması yapılacak.

BOBST’un, ekipman performansını sürekli arttırmak amacıyla kademeli olarak daha fazla yenilikçilik sergileyen inline flexo baskı makinelerinin yanı sıra elinde yepyeni bir gelişme daha var. Bu gelişmenin ambalajlarla ilgili olduğunu ve gizli tuttuklarını belirten Bobst Firenze İdari Müdürü ve Narrow & mid-web multi-process Ürün Hattı Başkanı Matteo Cardinotti, sözlerine şöyle devam etti: “Labelexpo’ya kadar aramızda kalsın. Fuarın ilk günü olan 25 Eylül’de BOBST standında gerçekleşecek özel bir etkinlikte her şey açığa çıkacak.”

Standı ziyaret edenler aynı zamanda BOBST’un etiket endüstrisinin farklı segmentlerinde sunduğu geniş ve kapsamlı bobin besleme çözümleri hakkında da bilgi sahibi olacak. Bu çözümler arasında, özellikle kısa tiraj üretimde verimlilik arayan müşteriler için uygun CI flexo, gravür baskı ve lamination alanındaki en son gelişmeler yer alıyor. Ziyaretçiler ayrıca, BOBST’un silikon, tutkal ve ön ve arka-metallizing kaplama hatları ile vakum metalizasyon çözümleri (yüksek düzeyde yapışma için yeni K5 EXPERT ve AluBond® süreci dahil) hakkında daha fazla bilgi edinebilecek.

Cardinotti sözlerini şöyle tamamladı: “BOBST tüm bu teknolojilerin yanı sıra, ekipmanın her zaman olağanüstü düzeyde performans sunmasına yardımcı olan önleyici bakım ve hizmet paketleri sunabilir. Fuar sırasında en son bağlı hizmetlerden bazıları gösterilecektir.”

#BOBST #LabelexpoEurope2017 #MatteoCardinotti #Etiket #Ambalaj #Baskı