Anasayfa » Etiket » Yüksek Kalite ve Verimlilikte Etiket Baskısı İçin tesa® Klişe Montaj Bantları
Yüksek

Yüksek Kalite ve Verimlilikte Etiket Baskısı İçin tesa® Klişe Montaj Bantları

Kendinden yapışkanlı etiket sektöründe yenilikçilik ön plandadır ve çeşitlilik fazladır. Etiket malzemeleri için yeni fikirler ve tasarımlar, marka sahipleri ve reklam ajansları tarafından müşterileri ilk görüşte etkilemek ve satışların arttırılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmektedir.

Selen Salbaş, tesa Bant San. ve Tic. A.Ş., Müşteri Yöneticisi – PWP

Kendinden yapışkanlı etiket sektöründe yenilikçilik ön plandadır ve çeşitlilik fazladır. Etiket malzemeleri için yeni fikirler ve tasarımlar, marka sahipleri ve reklam ajansları tarafından müşterileri ilk görüşte etkilemek ve satışların arttırılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmektedir.

Global ve yerel tüm markalar müşterilerine iletmek istedikleri mesajları ürünleri üzerindeki etiket ile ifade etmektedir. Kendinden yapışkanlı bir etiket, son kullanıcıya ürünle ilgili bilgi vermesinin yanı sıra ürünün kalitesi ve marka imajı ile ilgili de görsel olarak doyurucu olmalıdır.

Günümüzde direk ambalajın üzerine baskı yapılmış ve etiket yokmuş hissi veren yüksek baskı kalitesinde bir trend görülmektedir. Bu trend şeffaf içecek şişeleri üzerindeki etiketlerin yanı sıra opak kozmetik ürünlerin üzerlerindeki etiketler gibi bir çok endüstride görülebilmektedir.

Etiket baskıcıları, müşterilerinden gelen farklı talepleri zamanında ve en iyi şekilde karşılayabilmek için üretimde yüksek derecede esneklik ve verimlilik içerisinde çalışmalıdır.

Kolaylaştırılmış Baskı Prosesi için Geliştirilmiş Esneklik

Mükemmel baskı kalitesi akıllı bant üretim prosesimiz ile desteklenmektedir. En yüksek kalitedeki köpük hücreleri en iyi tamponlama ve zaman içerisinde köpük yapısının eski haline dönmesini sağlamak için birbirleriyle sürekli temas halindedir.

Kalitenin Kanıtı

tesa Softprint® ürün grubumuzda bulunan yeni “orta sert” köpük yapısına sahip klişe montaj bandımız fleksografik etiket baskıcılarının tek bir bant kullanımı ile zemin, tram ve tireleri mükemmel uyum içerisinde basmalarını sağlamaktadır.

Yeni mor köpük sertliğimizin lanse edilme sürecinde bir çok baskı tesisinde çeşitli testler yapılmıştır. Amacımız zemin, tram ve tireli kombine bir baskı motifini tek bir köpük sertliği ile kusursuz bir şekilde elde etmekti. Tüm baskı sonuçları başarılı bir şekilde tamamlandı ve bu süreç bizlere üretim sırasındaki karmaşıklığın ve firenin azaltılmasının yanı sıra zamandan tasarruf ve maliyet avantajı sağladığını da gösterdi.

tesa Softprint® ürün grubumuzda bulunan yeni “ekstra sert” köpük yapısına sahip klişe montaj bandımız ise tamamen beyaz zeminlerde bile yüksek doygunluk ile pürüzsüz zemin baskı elde edilmesini sağlamaktadır. Bir çok baskı tesisinde yapılan örnek baskılarda ekstra sert köpük yapısına sahip bandımızla zemin baskılarda kusursuz sonuçlar elde edilmiştir.

Çeşitli müşteri gereksinimleri ve bireysel proses ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her bir köpük sertliği kategorisinde beş farklı yapışkanlık seçeneğimiz bulunmaktadır.

#tesaBant #SelenSalbaş #Etiket #KlişeMontajBantları #tesaSoftprint

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*