Patlamış Mısır Hazır!

Patlamış Mısır Hazır! ~ 06/05/2022
ProCarton Öğrenci Video Ödülleri için Başvurular Başladı!

Her yıl büyüyen Pro Carton's Student Video Awards, 2022'de şimdiye kadarki en büyük ödülle üçüncü kez gerçekleştirilecek.

Öğrencilere kartonun faydaları hakkında bir video hazırlamakla görevlendirilen Pro Carton Student Video Award yarışması katılıma şimdi açık.

Şimdi üçüncü yılında, tam zamanlı eğitimdeki Avrupalı öğrenciler, üretici fikirler sunmaya ve ekolojik olarak en dengeli paketleme ortamına olan tutkularını göstermeye teşvik ediliyor. Videonun uzunluğu 30 saniye ile iki dakika arasında olmalı.

Son müracaatın 26 Haziran 2022'de yapılabileceği yarışmanın kazanını 5.000 avroluk ödül bekliyor. Büracaatlar ise ücretsiz. Halkın oylarıyla belirlenecek videoyu bu yıl yeni bir ödül bekliyor: GoPro HERO10 plus aksesuar paketi. Her iki ödül de Pro Carton üyesi RDM Group tarafından desteklenmektedir.

 

Geçen yılki yarışmaya 17 Avrupa ülkesinden 38 üniversiteden öğrenciler katıldı ve bu katılım sayısı 2020'deki açılış ödülüne kıyasla iki kat fazlaydı ve gençler arasında kartonun yararları konusunda artan bir coşku ve farkındalık sergiledi.

Geçen yıl, uluslar arası bir film yapımcısı, üst düzey bir reklam yöneticisi ve #ProCarton Genel Müdürü'nden oluşan jüri, girişlerin nitelik ve niceliğinden memnundu. Pro Carton'ın temel mesajlarının iletişimini, fikir oluşturma ve hikâye anlatımı yoluyla dramatik etkiyi ve film yürütme ve işleme kalitesini temel kriterler olarak değerlendirdiler.

 

Pro Carton Genel Müdürü Winfried Muehling şunları söyledi: “Avrupa'daki birçok yetenekli öğrencinin şu anda videolarını oluşturduğunu bilmek beni çok heyecanlandırıyor. Salgının neden olduğu zorluklara rağmen, geçen yıl Avrupa genelinde ödüllerin ne kadar iyi alındığını görmek inanılmazdı. Akıllı telefon, video kamera veya başka bir cihazla, kayıt alın ve girişlerinizi şimdi gönderin!”

 

Özetin tamamını ve yarışma kurallarını burada bulabilirsiniz: https://www.procarton.com/awards/pro-carton-student-video-award/2021/


Popcorn at the ready!

The Pro Carton Student Video Award Returns for Its Third Year

 

Growing year-on-year, Pro Carton’s Student Video Awards returns for 2022 in what is anticipated to be its biggest yet

The Pro Carton Student Video Award, the competition where students are tasked with creating a video about the benefits of cartonboard, is open for entries.

Now in its third year, European students in full-time education are encouraged to get creative and demonstrate their passion for the most ecologically balanced packaging medium. The awards are free to enter, with entries closing on 26 June 2022, and the best entry taking home €5,000 for their winning creation. A new award for 2022, which will be determined by votes from the public, will see one winner take home a GoPro HERO10 plus accessories bundle. Both prizes are sponsored by Pro Carton member RDM Group.

 

Students from 38 universities across 17 European countries participated in last year’s edition, over twice as many compared to the inaugural award in 2020, demonstrating a growing enthusiasm and awareness amongst young people of the merits of cartons.

The video must be between 30 seconds and two minutes in length, leaving the rest of the brief open to interpretation, allowing for a wide scope of imaginative entries.

Last year, the jury, consisting of an international film producer, a senior advertising executive and the Pro Carton General Manager were delighted with the quality and quantity of entries. They considered communication of Pro Carton’s core messages, dramatic impact through idea creation and storytelling, and quality of film execution and crafting as the key criteria.

 

Winfried Muehling, General Manager of Pro Carton said: “It fills me with great excitement to know that many talented students across Europe are currently creating their videos. It was incredible to see how well received the awards were across Europe last year, with almost twice as many entrants as the previous year, despite the difficulties induced by the pandemic. Whether by smartphone, camcorder or another device, get recording and submit your entries now!”

 

Find the full brief and competition rules here: https://www.procarton.com/awards/pro-carton-student-video-award/2021/


#YirmialtiYasindayiz #26Yil #BiliyorumCunkuOkuyorum #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #ContentIsKing #Flekso #Ofset #Ambalaj #DijitalBaski #inkjet #toner #Baski #Etiket #UV #KnowWhatIsWhat #ItPaysTheAdvertise #Printing #Packaging #Surdurulebilirlik #YesilBaski #OlukluAmbalaj #EsnekAmbalaj #KartonAmbalaj #MetalAmbalaj #Converting #Label
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr