DuPont @FESPA Global Print Expo

DuPont @FESPA Global Print Expo ~ 11/05/2022
DTG, Ticari ve Ambalaj Baskısı için DuPont Artistri® Inkjet Mürekkepleri

DuPont, 31 Mayıs - 3 Haziran tarihleri ​​arasında Almanya, Berlin'deki FESPA Global Print Expo'da dijital mürekkep portföyündeki yeni pigment mürekkep serisi DuPont™ Artistri® Brite P5500'ü tanıtacak.

Artistri® P5500 mürekkebi, dijital baskıya geçmek isteyen ancak yüksek kalite ve tekrarlanabilirlik sağlayan daha hızlı, daha güvenilir bir sürece ihtiyaç duyan DTG baskıcıları için özel olarak tasarlandı. Yeni Artistri® P5500 mürekkep seti, baskı ve kürlemede daha hızlı kürleme süreleri ile daha iyi yıkama haslığı sağlıyor. Artistri® P5590 beyaz mürekkep, müşterilerin daha uzun raf ömrü için aradığı opaklığı ve esnekliği sunuyor.

Yüksek renk gamutuna sahip olan bu su bazlı mürekkep seti, düşük viskoziteli piezo-elektrikli baskı kafalarına sahip yazıcılarda çalışmak üzere tasarlanmış ve DTF baskı yöntemi de dahil olmak üzere tüm doğrudan giysi baskı uygulamaları için uygun.

 

DuPont™ Artistri® P5500 mürekkep seti ile baskı sağlayıcıları, renk, haslık ve tekrarlanabilirlikten ödün vermeden mürekkep kullanımlarını uygulamaya göre uyarlayabilecekler.


DuPont™ Artistri® Dijital Mürekkepler Ticari Mürekkepler Küresel Satış Lideri Bernd Daiber, “Müşterilerimizin başarısına katkıda bulunan tüm alanlarda lider baskı performansı sağlamaya yardımcı olan eksiksiz bir çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz”, diyor ve ekliyor: “Daha az mürekkeple daha parlak ve dayanıklı renkler, ayrıca kürleme ve baskı için daha kısa kürlenme süreleri ve yine de baskı tutarlılığı ve güvenilirliği sağlayarak operasyon ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyoruz.”

 

Yeni serinin DTG baskıcılarına fayda sağlayan temel özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

• Parlak renkler: Gamut genişliği > 175.000

• Beyaz kapsaması: L*>92

• İyileştirilmiş yeniden dağılabilirlik sayesinde daha uzun raf ömrü

• Baskı & kürleme: (450C'de 5 yıkamadan sonra) koyu renk yıkama haslığı > 4 (0-5 skalasında)

Marka sahibi ve matbaalar, yüksek düzeyde baskı kalitesi ve üretkenliği korurken ambalaj çözümlerinin sürdürülebilirliğini geliştirmeye odaklanıyorlar. Inkjet mürekkeplerde 30 yılı aşkın yenilikle DuPont™ Artistri® dijital baskı mürekkepleri, kaplanmış ve kaplanmamış kâğıt, oluklu ve karton kutu üzerine baskı dahil ev, ofis, tekstil, ticari ve ambalaj uygulamaları için yüksek performans sağlıyor. DuPont, Cyrel® çözümleri aracılığıyla ambalajlamada 45 yıldan fazla deneyime sahip. Şirket, gıda uyumlu tüm mürekkep ürünleri de dahil olmak üzere ambalajın sürdürülebilir büyümesine yardımcı olacak etiket ve esnek ambalaj için mürekkep çözümleri geliştirmek üzere küresel müşteri ortaklıklarını değerlendiriyor. Bernd, "Artistri® su bazlı pigment mürekkepleri, dijital baskı müşterileri veya kısa tirajlar, özelleştirme ve kısaltılmış tedarik zinciri arayan üretim müşterileri için önemli bir araç ve aynı zamanda sürdürülebilirlik talebini karşılıyor”, diyerek açıklamasını tamamlıyor.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Almanya, Berlin'deki FESPA'da salon 27'deki C60 DuPont ziyaret edin ve https://www.dupont.com/products/artistri-brite-pigment-inks.html adresinde daha fazla bilgi edinin.
#YirmialtiYasindayiz #26Yil #BiliyorumCunkuOkuyorum #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #ContentIsKing #Flekso #Ofset #Ambalaj #DijitalBaski #inkjet #toner #Baski #Etiket #UV #KnowWhatIsWhat #ItPaysTheAdvertise #Printing #Packaging #Surdurulebilirlik #YesilBaski #OlukluAmbalaj #EsnekAmbalaj #KartonAmbalaj #MetalAmbalaj #Converting #Label
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr