Keyifli Günler Yaklaşıyor: drupa 2024

Keyifli Günler Yaklaşıyor: drupa 2024 ~ 28/06/2022
drupa, bugün yayınladığı bu basın bildirisi ile son zamanlarda duyduğumuz “drupa ne olacak!” sorusuna cevap veriyor.

drupa 2024 için katılımcı kayıtları Şubat’tan bu yana devam ediyor ve şimdiden katılımcı zenginliği öne çıkmaya başlamış bile. Toplam 32 ülkeden tüm baskı ve ambalaj değer zincirinde tanınmış küresel oyuncular ve yeni gelenler şimdiden drupa’da yer aldılar bile.

drupa 2024 ivme kazanıyor ve baskı teknolojileri için 1 Numaralı etkinlik olarak konumunu koruduğuna dair işaretler görülebilir durumda. #drupa, “we create the future” sloganıyla baskı ve ambalaj endüstrilerinin vizyonlarını sunan küresel bir buluşma noktası olarak hizmet vermeyi sürdürecek.  Fuar bu kez de özellikle sürdürülebilirlik ve dijitalleşme gibi mega trendlere ve bunların süreçler, ürünler, sürdürülebilir iş modelleri ve endüstrinin geleceği üzerindeki etkilerine odaklanacak.    

Messe Düsseldorf Baskı Teknolojileri Proje Direktörü Sabine Geldermann, "Mevcut kayıt seviyeleri, etkileyici stant konseptleri hakkında katılımcı geri bildirimleri, planlanmış ürün lansmanları ve canlı makine demoları, küresel topluluk arasında meraka sebep oluyor ve büyük iyimserliğimizin nedeni" diyor ve ekliyor: "Sektör, özellikle kriz zamanlarında, pek çok dikey pazardaki geniş tabanlı uygulamalarıyla temel alaka düzeyini bir kez daha kanıtladı."

KURZ, drupa 2024 için Platin Ortak olarak hareket edecek

virtual.drupa için Platinum Partner olan KURZ, drupa 2024'ün özel bir ortağı olarak güçlü bağlılığını açıkça gösteriyor. LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG'nin yönetim kurulu üyesi Walter Kurz, “drupa, basım endüstrisi için taleplerle en iyi örtüşen ticaret fuarıdır. Tüm karar vericiler, yenilikçiler ve aynı zamanda ilerici teknolojilerin sağlayıcıları ve işlemcileri burada bir araya geliyor, çözümlerini sunuyor ve yeni trendleri ilgi ile izliyor – hiçbir piyasa oyuncusu bu tarihi kaçırmak istemez. Her şeyden önce sürdürülebilirliğe odaklanarak 2024'te yenilikçi çözümlerimizi sunmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.”  

İlgilenen firmalar için drupa, sınırlı sayıda “Altın Katılımcı” ve “Gümüş Katılımcı” paketlerinin yanı sıra özel “Platin Katılımcı” paketlerini (zaten tükenmiş) sunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.drupa.de adresine gidin.  

Tam gaz ileri

Fuarının başlamasına iki yıldan az bir süre olmasına rağmen, planlama şimdiden tüm hızıyla devam ediyor. Küresel pazarlama girişimlerinin, özel forumların ve ağ oluşturma etkinliklerinin operasyonel planlaması şimdiden dinamik bir başlangıç ​​yaptı. Fuarın içerik ortakları değerli temas noktaları olan Özel Forum drupa next age (dna) - sektöre yeni gelenleri, genç yetenekleri, keşifçi start-up'ları ve köklü işletmeleri birbirine bağlayan yenilikçi teknoloji sunucusu - işleten ortaklar, kavramsal fikirlerini ve katılımlarını ortaya koymuş durumdalar.  

Genç Yetenekler @ drupa

Sabine Geldermann, "Genç yetenekleri ve 'gelecek nesil baskıyı' teşvik etmek, ortaklarımız ve müşterilerimiz için olduğu kadar bizim de kalplerimiz için çok değerlidir" diye ekliyor: “Bu arka plana karşı, #Düsseldorf Moda ve Tasarım Akademisi ile birlikte drupa 2024 için büyüleyici bir kâğıt sanat eseri tasarlayacağız; Stuttgart Medya Üniversitesi gibi diğer üniversiteler ve #FHBK Dortmund gibi mesleki eğitim kolejleri ile işbirliği içinde, son derece cazip iş profilleriyle bu sektörün önemini ve cazibesini ön plana çıkaracağız.”  

drupa, 28 Mayıs - 7 Haziran 2024 tarihleri ​​arasında her zamanki gibi Messe Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek. Katılımcılar, Ekim 2022'nin sonuna kadar www.drupa.de adresinden çevrimiçi olarak kayıt olabilirler.

#YirmialtiYasindayiz #26Yil #BiliyorumCunkuOkuyorum #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #ContentIsKing #Flekso #Ofset #Ambalaj #DijitalBaski #inkjet #toner #Baski #Etiket #UV #KnowWhatIsWhat #ItPaysTheAdvertise #Printing #Packaging #Surdurulebilirlik #YesilBaski #OlukluAmbalaj #EsnekAmbalaj #KartonAmbalaj #MetalAmbalaj #Converting #Label
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr