Franchising Sistemi Enine Boyuna Masaya Yatırılmaya Devam Ediyor

Franchising Sistemi Enine Boyuna Masaya Yatırılmaya Devam Ediyor ~ 10/05/2019
JCI İstanbul’un projesi Enine Boyuna Franchising ’in bu yılki ilk etkinliği 30 Nisan Salı Günü İstanbul Sanayi Odası Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

2017 yılında JCI İstanbul tarafından hayata geçirilen ve franchise sektöründeki önemli konu başlıklarını paneller, sempozyumlar ile ele alan Enine Boyuna Franchising Projesi bu yılki ilk etkinliği 30 Nisan Salı günü İstanbul Sanayi Odası Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye'nin En İyi Kahve Kitabı ödülünün sahibi Cenk R. Girginol ‘dan Simit Sarayı’na Koza Gıda’dan Çölyak Derneği’ne kadar tüm paydaşlar bu etkinlikteydi.

ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve Japonya gibi ülkelerde başta olmak üzere binlerce marka franchise vermektedir. Franchise sistemi kullanan markalar kısa sürede rakiplerinin önüne geçmektedir. Türkiye’de de franchising iş modelinin doğru şekilde anlatılması ve girişimcilerin aklındaki sorulara tam anlamıyla yanıt bulunması amacıyla "Enine Boyuna Franchising" başlığında paneller düzenlenmektedir.

JCI istanbul Enine Boyuna Franchising Direktörü Emir Beyazörtü ve JCI İstanbul İş Dünyası’nda Sorumlu Başkan Yardımcısı Zuhal Ürgün’ün önderliğinde hayata geçirilen projede ; Simit Sarayı Operasyon Direktörü Özgür Yaprak, Swiss Consulting Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Burak Köseoğlu ve Türkiye’deki franchise sektörünün öncüsü Medyafors Fuarcılık A.Ş Proje ve Satış Müdürü Arzu Şimşek Türkiye ve Dünya’daki franchise sektörü ile ilgili deneyimlerini paylaştıkları etkinlikte Best in the Word- Dünya’nın En İyi Kahve Kitabı Ödülü ve Winner-2019 Türkiye'nin En İyi Kahve Kitabı ödülü sahibi Cenk R. Girginol başarı hikayesini dinleyicilere aktardı.

Avrupa’nın en büyük franchise ve markalı bayilik fuarı Bayim Olur Musun? tarafından desteklenen etkinlikte Cake Station, Pasta Giulietta ve Coffeemania, Bikaldi Kahve ile Koza Gıda ve Detay Kahve , Beni Foods , Blue Foods , Acıbadem Künefe , Glutensiz Hayat Derneği , Çölyak Federasyonu ve Koperatiff İstanbul’un destekleriyle gerçekleşen etkinlikte Franchising Sistemi Enine Boyunan Masaya yatırıldı.

JCI İstanbul Şube Başkanı Fatih Katipoğlu, JCI ve JCI’ın hedefleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Türkiye’de 22 şube ve 800’ün üzerinde üyeye sahip olan JCI’ın Dünya’da 120 ülkede 200.000’in üzerinde üyeyle Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda çalışmalar yaptığından bahsetti. Özellikle JCI’ın “Genç, aktif yurttaşların, öncü küresel ağı olmak” vizyonuna vurgu yapan JCI İstanbul Şube Başkanı Fatih Katipoğlu, kişisel deneyimlerinden yola çıkarak bu vizyonu birebir nasıl gözlemlediğini belirtti.

#JCI #BayimOlurmusun #FatihKatipoglu #franchise
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr