Sleeve Etiketiniz Ödüle Hazır mı?

Sleeve Etiketiniz Ödüle Hazır mı? ~ 28/08/2019
AWA tarafından düzenlenen 2020 Sleeve Label Ödülleri için müracaatlar başladı.

AWA tarafından düzenlenen 2020 Sleeve Label Ödülleri için müracaatlar başladı.

Yarışma son beş yıldır resmi olarak tanınan ve günümüz Ambalaj endüstrisine çığır açan önemli başarılar kazanan bir ödül programı olarak tanındı.  

Bütün üretim seviyeleri için kalite tescili

Matbaacılar, marka sahipleri ya da son kullanıcılar tarafından gelen başvurular kalite, tasarım orjinalliği, üretim ve tüm sleeve etiketlerin son kullanımı açılarından yarışacaklar. Endüstri uzmanlarından oluşan jüri dört ana kategoride değerlendirme yapacak. Sıcak şirinklenen enine yönlü sleeve etiketler Bobin beslemeli şirinklenen sleeve etiketler Sarmal sleeveler ve özel bir kategori olarak çevresel katkı. Jüri kendi takdir yetkisi ile ayrıca ‘best in show’ ödülü de verebilir.

Müracaatlar başladı, sonuçlar 30 Nisan’da açıklanacak!

AWA International Sleeve Label Awards için müracaatlar başladı. Detaylar ve müracaat formu AWA Alexander Watson Associates web sitesinde mevcut awa-bv.com/event/sleeve-label-awards/ Yarışmanın özel seremonisi on dördüncü kez düzenlenecek olan International Sleeve Label Conference & Exhibition 2020 etkinliği çerçevesinde Cincinati (USA)’de 30 Nisan 2020 akşamı duyurulacak.

#AWA #AlexanderWatsonAssociates #SleeveLabel #SleeveLabelConference #SleeveLabelAwards #Sleeve #Etiket #SleeveEtiket #CCL #CCLTurkiye
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr