All in Print İçin Ekim’i Beklemeyin!

All in Print İçin Ekim’i Beklemeyin! ~ 02/09/2020
E-Ziyaret Başladı

All in Print 2020'nin yepyeni görüntüleme platformu - "All in Print Cloud" 10 Ağustos'ta açılmıştı.

Fuarın bu “bulut” versiyonunda şu anda yüzden fazla katılımcı bu bir araya geliyor. All in Print Cloud Ağustos’taki lansmanının ardından, COVID-19 kapsamında tedarikçi ve katılımcıları birbirine bağlayan verimli bir araç olarak görülen bu platforma yönelik birçok yerel ve uluslararası sektör dernek ve kuruluş yüksek beklentilerini dile getirmiş. 10 Ağustos'ta yapılan All in Print Cloud açılış törenini on bin fazla kişi izlemiş.  

İki bölümden oluşan All in Print Cloud, endüstri kaynaklarını entegre etmek için yeni internet teknolojilerini kullanacak. Sanal Fuar ve Canlı Yayın bölümleri baskı ve ambalaj endüstrisi için yenilikçi görüntüleme, eşleştirme ve ticaret değişim işlevlerini entegre eden bir platform oluşturuyor. Endüstrinin inovasyon, dijital dönüşüm ve akıllı üretim alanındaki keşif ve uygulamasının 360 derecelik bir gösterimi.  

Sanal Fuar - Doğru Eşleştirme

All in Print China resmi web sitesinde birkaç bin katılımcının ürünlerinin günde 24 saat sitede sergilendiği Sanal Fuarı 2018’de oluşturdu. Bu yıl ise işlevleri yükseltildi. Sanal fuarda yapabilecekleriniz:

- İlgilendiğiniz katılımcıları ve ürünleri arayın.

- Çevrimdışı All in Print China sırasında toplantı tarih ve saatini rezerve etmek için katılımcılar ile randevu alın.

- Katılımcılar ile iletişim kurun ve bilgi alın.  

Canlı Yayın - Gerçek Zamanlı İletişim

Canlı Yayın, katılımcıları ve ürünleri videolarını izleyerek doğrudan öğrenebileceğiniz bir platform. Dünyanın her yerinden izleyicilerin yerinde atmosferi deneyimlemesini, gösterileri ve gösterileri izlemesini, özel ürünlere göz atmasını ve hatta katılımcılarla gerçek zamanlı iletişim kurmasını sağlayacak.   All in Print Cloud lansmanının ardından, COVID-19 kapsamında tedarikçi ve katılımcıları birbirine bağlayan verimli bir araç olarak görülen bu platforma yönelik birçok yerel ve uluslararası sektör dernek ve kuruluş yüksek beklentilerini dile getirmiş. 10 Ağustos'ta yapılan All in Print Cloud açılış törenini on bin fazla kişi izlemiş.  

Ziyaret için linki ya da aşağıdaki QR kullanın:


#AllinPrintChina #Print #Shangai #AllInPrintCloud #VirtualAllinPrint #LiveBroadcast #Printing #China #MadeInChina #Matbaa #Fuar
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr