Hızlı Başlangıç

Hızlı Başlangıç ~ 04/05/2021
Ankutsan Rally Takımı 2021 Avrupa Rally Şampiyonası’na hızlı başladı!


Ankutsan Rally Takımı 2021 Avrupa Rally Şampiyonası’na hızlı başladı! Bugüne kadar katıldığı Rally şampiyonalarında sayısız başarı elde eden Ankutsan Rally Takımı 2021 Avrupa Rally Şampiyonasına hızlı başladı.


Pilotluğunu sanayici ve iş insanı Ankutsan kurucu ortağı Mustafa Çakal’ın üstlendiği Ankutsan Rally Takımı,  European Rally Trophy Esok Rally Eskişehir yarışında #GPGarage takımına yeni aracıyla katıldı. Yarışa hızlı bir giriş yapan ve adeta görsel şölen katan Çakal, Türkiye’ye ilk kez getirilen #Hyundai i20 R5 otomobili ile ilk iki etapta en iyi 5. zamana imza attı. 3.etapta lastik patlatan ekip, etabı patlak lastikle geçmelerine rağmen 11. olmayı başarırken, 4. etapta kontrollü sürüş tercih ederek; günü genel klasman 8’incisi ve Sınıf 1 5’incisi olarak bitirdi.                                                                           

Rallinin ikinci gününde de oldukça iyi zamanlar yapan Mustafa Çakal - Özgür Akdağ ikilisi 8.etabı üçüncü sırada tamamlayarak dikkatleri üzerlerine çekti. #Rally finişine Genel Klasman 8’incisi ve Sınıf 1 5’incisi olarak gelen #Mustafa Çakal, ERT Şampiyonası için güzel puanlar elde etti.


#Ankutsan #Rally #EuropeanRallyTrophy #EsokRally #MustafaCakal #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr