Yeni Nyloflex® FTM Dijital Flekso Kalıp

Yeni Nyloflex® FTM Dijital Flekso Kalıp ~ 05/05/2021
XSYS, Su Bazlı Mürekkeplerle Baskı İçin Yeni Nyloflex® FTM Dijital Flekso Kalıbını Duyurdu


Doğal düz üst noktalara sahip yeni nyloflex® FTM Dijital kalıp, farklı kâğıt alt tabakaları üzerinde su bazlı mürekkeplerle fleksografik baskı için özel olarak geliştirilmiş. Bu yeni kalıp çözümünün geliştirilmesinin tetikleyicisi, daha çevre dostu ambalaj üretimine olan talebin hızlanması olarak gösteriliyor. Pazar, bu taleplere yanıt olarak daha sürdürülebilir alt tabakalara doğru ilerlemesine karşılık olarak, XSYS, matbaacıların aseptik gıda ambalajı ve oluklu ön baskı astarı için kaplamalı ve kaplamasız kâğıt üzerinde su bazlı mürekkepleri kullanmasını sağlayan nyloflex® FTM Dijital kalıbı sunuyor.


XSYS şirketinde Ürün Müdürü olan Simon Top lansmana dair şu bilgileri paylaşıyor: "Nyloflex® kalıp portföyüne yapılan bu son ekleme, daha sürdürülebilir bir operasyona geçmek isteyen, ancak yine de en yüksek kaliteli ürünleri üretme yeteneğini sürdürmek isteyen #ambalaj üretiminin farklı segmentlerine hizmet veren matbaacılar için ilgi çekici olacaktır. #Nyloflex® FTM Digital, matbaacıların plastik film malzemeleri üzerine baskıdan su bazlı mürekkeplerle #kağıt üzerine baskıya geçmesine izin vererek marka sahiplerinin sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olacak."  

Nyloflex® FTM Digital, düzgün bir yüzeye sahip orta sertlikte bir kalıp. Kutudan iyi bir #mürekkep #transferi ve akışı sağlar ve gerektiğinde sofistike yüzey #tramları üretebilir. Ek ekipman veya yardımcılara ihtiyaç duyulmadan kalıp, solvent uygulanmadan önce standart tüp ışıkları veya LED UV-A ışığına maruz kalan mevcut sistemlerde pozlanabilir.    #XSYS 'nin yenilikçi doğasında bulunan düz tepeli nokta teknolojisi, minimum nokta aşınması ve yuvarlak üst nokta kalıplara kıyasla önemli ölçüde daha az nokta aşınımı sağlar, böylece baskı odasındaki maliyetleri ve başlangıç ​​israfını azaltmak için baskı çalışma sürelerini büyük ölçüde iyileştirir. Gelişmiş nokta keskinleştirme özelliğine sahip nyloflex® FTM Digital, son ürünün raf çekiciliğini artırarak, baskıda ince vurgular ve yüksek katı mürekkep yoğunluğu sunar.  

Top sözlerini şöyle sürdürüyor: "nyloflex® FTM Digital, iyi bilinen nyloflex® ACT Dijital kalıbımızın düz tepeli nokta karşılığı olarak düşünülebilir. Kalıp, matbaacıların iki farklı kalıp türü kullanmaya gerek kalmadan hem kaplanmış hem de kaplanmamış kâğıtları kolayca işlemesini sağlıyor. Geçmişte, nyloflex® ACE UP gibi bir sert kalıp ve nyloflex® ACT gibi orta sert kalıp genellikle optimum sonucu elde etmek için birleştirilirdi. Bir müşteri vakasında, nyloflex® FTM Digital kullanarak bu karmaşıklığı baskı işlerinin% 60'ına kadar azaltabildik. "

Ek bir fayda olarak, elde edilebilecek daha iyi kalıp yükleme ve dolayısıyla kalıp yapım sürecinde kalıp israfını ve toplam kalıp maliyetini düşürmesi, gösterilebilir..  

nyloflex® FTM Dijital kalıplar, 1,14 mm (0,045 inç) ilâ 2,84 mm (0,112 inç) kalınlıklarda ve çeşitli #kalıp boyutlarında ticari olarak mevcut. Nyloflex® FTM Dijital kalıp malzemesi 31 Mayıs 2021 tarihinden itibaren sevkiyata hazır olacak.  

Top, "Daha #sürdürülebilir baskı altı malzemeler üzerinde uzun ve yüksek #kaliteli baskı çalışmaları için optimum seçim olarak nyloflex® FTM Digital, #çevre için daha iyi ama aynı zamanda uygun #maliyetli çözümler bulmak için piyasadan gelen baskıya mükemmel bir yanıttır," diyerek sözlerini tamamlıyor.


#nyloflex #XSYS #FleksoKalip #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing #nyloprintklişe #naylonklise #KagitAmbalaj
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr