Sun Chemical’dan Yeni UV Lâk

Sun Chemical’dan Yeni UV Lâk ~ 06/05/2021
Yüksek Biyolojik Kaynaklı ve Geri Dönüştürülmüş Malzeme İle Üretildi


Sun Chemical,% 25 biyo-yenilenebilir karbon içeriğiyle ve% 12 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen, parlak, UV ile kürlenen bir lâk olan SunCure® 44HC150'yi piyasaya sürüyor.


Yeni ürün, mevcut müşterilerle yapılan denemelerin ardından mükemmel geri bildirimler almış ve 15 Mart 2021'den itibaren tüm Avrupa'da satışa sunulmuş durumda. Lansman, #Sun Chemical 'ın enerji #kürleme hattı için bir atılımı işaret ediyor, çünkü bu tür ürünler arasında önemli düzeyde #bio kaynaklı ve geri dönüştürülmüş malzeme içeriğine sahip olması ile öne çıkıyor.  

Sürdürülebilirlik ön safta

Sun Chemical'da Enerji Kürleme Ambalaj Ürünleri ve Dar Web Etiketleri Avrupa Ürün Müdürü Mark Walkling, yeni gelişmeyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Ürün geliştirme ve süreçlerimizin tüm alanlarında #SunChemical markasının her zaman ön saflarında sürdürülebilirlik yer alıyor. Mevcut temel hedeflerimizden biri, enerji kürleme ürün serimizin sürdürülebilirlik referanslarını artırmaktır. #Kompostlanabilirlik ve / veya kirliliği giderme sertifikalarına sahip ürünlerin yanı sıra hem basılı kâğıt hem de basılı film için geri dönüşüm işlemlerine yardımcı olan ürünler de dahil olmak üzere bir dizi benzer ürün seriyi takip edecek. Bu ürünün piyasaya sürülmesi, Sun Chemical’ın basılı ürünlerin genel geri dönüştürülebilirliğine katkıda bulunmasına yardımcı olacak ve Sun Chemical’ın daha geniş sürdürülebilirlik ve #döngüsellik hedefleriyle uyumlu. Geri dönüştürülmüş malzemeleri yeniden kullanarak, petrol bazlı malzemelere olan bağımlılığı azaltarak ve nihayetinde daha sürdürülebilir bir kullanım ömrü sağlayarak karbon ayak izinin azaltılması açısından müşterilerimizin ve tüketicilerimizin taleplerini daha iyi karşılamamızı sağlıyor."

#SunCure ® hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.sunchemical.com/product/suncure adresini ziyaret edin veya Sun Chemical’ın sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.sunchemical.com/sustainability/ adresini ziyaret edin.


#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr