BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni İmzaladılar

BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni İmzaladılar ~ 07/05/2021
Toyo Matbaa Mürekkepleri Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne İmza Attı

Japonya merkezli Toyo Ink Group’a bağlı olan Toyo Matbaa Mürekkepleri Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (UN Global Compact) imza atarak dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik hareketinin bir parçası oldu.

İnsanı odağına alan kurumsal felsefesiyle, dünya çapında yaşamın ve kültürün zenginleştirilmesine katkıda bulunan bir şirket olmak için çalışmalarını sürdüren #Toyo Matbaa Mürekkepleri, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (#UNGlobalCompact) imza atarak söz verdi. Aynı zamanda Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadınların Güçlerindirilmesi Birimi’nin (#UNWomen) İşbirliği ile oluşturulan “Kadınların Güçlendirilmesi Prensipleri” (Women's Empowerment Principles) imzacısı da olan Toyo Matbaa Mürekkepleri gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda toplumsal sorumluğu göz önünde bulundurarak hareket ediyor.

#Ambalaj ve #basım sektörlerine hizmet sunan Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli “Toyo Matbaa Mürekkepleri, UN Global Compact’in insan hakları, çalışma standartı, çevre ve yolsuzlukla mücadele ile ilgili on ilkesini desteklediğimizi belirtmekten memnuniyet duyarım. Bu vesileyle söz konusu ilkeleri kendi etki alanımızda geliştirilmesine yönelik niyetimizi belirtiyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’de ve dünyada gelişmeleri yakından takip ederek, toplumumuzun kültürel ve ekonomik refah seviyesine ulaşması için katkı sağlamaya gayret gösteriyoruz. Her zaman #SürdürülebilirEkonomi için iş ortaklarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklandık. Teknoloji ve dijitalleşmeyi iş süreçlerimize dahil ederek Türkiye’nin ilk mürekkep #ArGe Merkezi’yle değişimin ve sektörümüzün öncülerinden biri olmayı başardık. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımızda emeği olan, sürdürülebilirlik yolculuğumuzda bize eşlik eden tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.” diyor.

Toyo Matbaa Mürekkepleri Yönetim Sistemleri Direktörü Burcu Atakay ise açıklamasında “Sahip olduğu yönetim sistemleri belgeleriyle birlikte geçmiş yıllarda EFQM ve InvoLİG gibi önemli ödüller kazanan şirketimizin, 10 İlke’ye atmış olduğu imza ile sürdürebilirlik çalışmalarını bir adım öteye taşıyacağına inanıyorum. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda olduğu gibi bugün imzacısı olduğumuz UN Global Compact’in 10 İlkesi ile birlikte yapacağımız çalışmaların başta insan ve toplum olmak üzere tüm paydaşlarımıza fayda sağlayacağına gönülden inanıyorum.” diyor.

#25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #EmegeSaygiGoster #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak Kuyumcukent No: 4M Dükkân No: 605 Bahçelievler 34197 İstanbul Türkiye

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@voli.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ info@voli.com.tr