TOYO Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle Afrika’ya Renk Katacak

TOYO Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle   Afrika’ya Renk Katacak ~ 10/04/2019
TOYO Matbaa Mürekkepleri PPPEXPO Fuarına Katıldı

İhracat pazarlarını çeşitlendirmek amacıyla 2019 yılında çalışmalarına hız veren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 21 – 23 Mart tarihlerinde Etiyopya’nın Başkenti Addis Ababa’da düzenlenen PPPEXPO Etiyopya Fuarı’na katıldı. Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması olan fuarda tek mürekkep üreticisi olarak dikkat çeken TOYO Matbaa Mürekkepleri; baskı ve ambalaj sektörüne yönelik yenilikçi çözümlerini tanıttı.

PPPEXPO Etiyopya, Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması olarak kabul ediliyor. Firmalar bu yıl da hammaddeden baskı teknolojilerine kadar geniş bir skalada yeni ürün ve çözümlerini fuarda sergiledi. Afrika pazarında hedef büyüten TOYO Matbaa Mürekkepleri de fuarın tek mürekkep üretici olarak baskı ve ambalaj sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesi ile PPPEXPO Etiyopya Fuarı’nda boy gösterdi. TOYO Ink imzalı laminasyon tutkalı, ofset ve likit mürekkepleri Afrika’nın dört bir yanından katılan ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, ihracatta yakaladıkları büyüme ivmesini 2019 yılında da sürdürmek istediklerini ve yakından izledikleri pazarlar arasında Afrika’nın da olduğunu belirterek şunları söyledi: “Etiyopya, 100 milyonun üzerindeki nüfusu ve son üç yıldaki yıllık yüzde 10 büyüme rakamı ile önemli bir ticaret noktası. Afrika yeni fırsatlarla dolu çok büyük bir pazar ve yenilikçi ürünlerimizle bu bölgede şansımızın yüksek olduğunu biliyoruz. PPPEXPO Etiyopya Fuarı da bunu gösterdi. Ekibimizin çok sayıda ikili görüşme ve iş bağlantısı yaptığı verimli bir fuar oldu.  Genç ve dinamik ihracat ekibimiz, yenilikçi ve kaliteli ürünlerimizle Afrika’ya ihracatımızı üst noktalara taşıyacağımıza inanıyorum”.

#TOYOinks #ToyoMatbaaMurekkepleri #TOYO #YakupBenli #Murekkep #PPPEXPO #Etiyopya #ihracat
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

İSTMAG Magazin Gazetecilik Yayıncılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr