Kyocera Document Solutions, Yeni Global Kurumsal Marka Kimliğini Duyurdu.

Kyocera Document Solutions, Yeni Global Kurumsal Marka Kimliğini Duyurdu. ~ 11/04/2019
Kyocera Document Solutions, ikonik şirketin geleceğe ilişkin vizyonu ile uyumlu hale getirilen, yenilenmiş marka kimliğini ilk kez sergiliyor

Yeni görsel kimlik, Kyocera Document Solutions’ın modern hale getirilen markasının göstergesi.

Yeni marka kimliği, dünyanın dijital ekonomisinin fırsatlarını yakalama konusunda Kyocera Document Solutions’ın müşterilerine yardımcı olmada artan rolünü yansıtıyor. Ve bu da, kendi ticari faaliyetlerini optimize etmeleri için müşterilere büyük miktardaki doküman verisinin yönetimi, içgörü sağlanması ve çeviklik kazanılmasında yardımcı olmak konusunda kurumun artan bağlılığını ifade ediyor.

Kyocera Document Solutions’ın yeni marka kimliğinin arkasındaki temel fikir, değişikliği yönetmek için kurumların bilgiyi işe aktarmasına yardımcı olmak.

Yeni marka konsepti, müşterilerin iş potansiyellerini en üst seviyeye çıkartmasına yardımcı olmak üzere Kyocera Document Solutions’ın donanım, yazılım ve servis çözümlerini birleştirmek için uzman yetenek ve teknoloji mükemmeliyeti alanlarında global kaynaklarını bir araya getirme önceliğini ifade ediyor. Kyocera’nın, bir rekabet üstünlüğü elde etmek için kendilerini çevreleyen sonsuz bilgi hacminin anlamlı hale gelmesinde şirketlere yardımcı olma konusunda benzersiz bir konuma sahip olduğunu yansıtıyor.

Kurulduğu günden beri yaptığı gibi Kyocera, yönetiminin temeline insan ilişkilerini yerleştiriyor. Toplam doküman çözümlerinin tasarımında mükemmeliyeti yakalayabilmek için bir araya getirilen insan ve teknoloji kaynaklarını yansıtmak üzere el yazısı tarzında görsel jestler, benzersiz grafiksel ikonlar ve yeni, cesur renk paleti başta olmak üzere kapsamlı bir iletişim araçları seti oluşturuldu.

Şirkete göre, müşterilerin bilgiyi işe aktarma vizyonunu hayata geçiren taraf her zaman insanlar olacak. Bunu göz önünde bulunduran Kyocera Document Solutions, insan dokunuşuna sahip görsel tasarımlar benimseyerek kendisini insan odaklı bir marka olarak gösterecek.

Bir araya geldiklerinde bu öğeler, Kyocera Document Solutions’ın şu anda ne olduğuna ve önümüzdeki yıllarda ne olacağına dair niyetini temsil ediyor: gelecekte de başarı için insanlara yardımcı olmak ve işletmeleri desteklemek amacıyla iş ortakları ve müşterileri ile yaptığı aktif işbirliği dünya çapında bütünlük gösteren, yenilikçi bir şirket.

#KyoceraDocumentSolutions #Kyocera #YeniMarkaKimligi
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

VOLİ FUAR HİZMETLERİ A.Ş

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr