Mustafa Güler Artık EMEA Bölgesinden de Sorumlu

Mustafa Güler Artık EMEA Bölgesinden de Sorumlu ~ 11/04/2019
Siegwerk Türkiye Genel Müdürü Mustafa Güler, mevcut görevlerine ek olarak EMEA Bölgesi Ofset Ambalaj Mürekkepleri Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenecek.“

2014 yılında Siegwerk’in Türkiye, İran, Ortadoğu ve Kafkaslar’dan sorumlu Genel Müdürlüğü görevine başlayan Mustafa Güler 5 yıl boyunca başarıyla sürdürdüğü genel müdürlük görevine ilave olarak, 2019 Mart ayı itibarı ile terfi alarak EMEA bölgesi (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ) Ofset Ambalaj Mürekkepleri Başkan Yardımcılığı pozisyonuna getirildi.

Siegwerk’in EMEA bölgesindeki Ofset Ambalaj Mürekkepleri iş biriminden ve stratejisinden sorumlu olacak olan Güler, aynı zamanda İspanya’da bulunan üretim merkezinin de sorumluluğunu da üstlendi.

1993 yılı Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Güler, 2 yıl Türkiye’de 3,5 yıl Özbekistan’da çeşitli sorumluluklarla profesyonel iş hayatına devam etmiştir.

Güler, 1999 yılında Türk Henkel'de Loctite Bölümü Orta Asya Satış Sorumlusu olarak başlayıp, aynı bölgede Satış Müdürü olarak çalışmıştır. Mühendislik yapıştırıcıları, yüzey işlem kimyasalları, su şartlandırıcıları ve genel endüstri bölümü Türkiye Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, 2012 yılında Dubai yerleşik olarak, 2 yıl boyunca Hindistan, Ortadoğu ve Afrika bölgesi Strateji ve İş geliştirme Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.

Güler, İngilizce, Rusça ve Özbekçe biliyor. Evli, 2 çocuk babasıdır.

#Siegwerk #SiegwerkTurkiye #MustafaGuler #Ofset #Murekkep
İletişim:

MATBAA&TEKNİK®

İSTMAG Magazin Gazetecilik Yayıncılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güneşli Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:6/1 Polat İş Merkezi B Blok Kat3 Bağcılar – İstanbul

Telefon 0 212 604 51 24 – GSM 0 542 412 29 74 - Faks 0 212 604 51 35

www.matbaateknik.com.tr

akif.tatlisu@img.com.tr

Gizlilik Politikası Teslimat ve İade Mesafeli Satış Sözleşmesi

© Matbaa Teknik ~ Tüm Hakları Saklıdır 2018 ~ web@img.com.tr